upadajuce forum?

Príspevok v téme: upadajuce forum?
jednoockoo

nemate pocit, ze toto forum sa tak trochu ruti zo zahuby? sledujem to tu uz cez dva roky, a mam pocit, ze zacina pomaly koniec seriozneho fora, a stava z neho druhy pokec..strasne vela nezmyslenych tem od strnastiek, nad ktorym sa zastavuje rozum, neviem...asi by to tu bolo treba nejako preriedit, alebo neviem...nemate aj vy taky pocit?? :)

bibba

haha a este sa mi paci ze som zistila ze su ludia dost setrni :D niekedy som tu videla take temy, ze baba sa pyta, ci si ma kupit nejaky sampon co najnovsie bezal v reklame ale si ho nema kupit :)) ved par korun :)

bibba

ja tu sice dlho nechodim ale paci sa mi tu. a paci sa mi kazda cast tohto fora. a vobec mi nevadi ze niektori pytaju rady kvoli vaznym problemom a ini len zo zvedavosti... to ze si tu ludia radia je vec, ktora sa mi na zdravi.sk velmi paci. a je to kazdeho vec aku temu vytvori, ved aj tak je na nas ostatnych ci tam prispevok napiseme alebo nie.

dobra vila

Nemyslim si, ze upada, pretoze vytvorit "temy nesuvisiace so zdravim" to vsetko vykorigovalo :). Jednotlive fora su dobre rozdelene - vseobecne choroby, zenske, muzske atd (a tam vela hluposti clovek nenachadza). Ine je to uz ohladom fora sexuologie, tam sa toho clovek ale nasmeje :D, no ale tak nevadi... Radsej sa spytat, ako nie! Mne sa skor zda, ze ak to tu upada, je to tym, ze vela ludi utoci na zdanlivo normalne temy. Proste niekto sem polozi nejaku normalnu otazku a iny ho zadupe pod zem, ze ake somariny sa pyta, pritom to to tak nie je. Nvm, ja som inych nikdy nenapadala, je to ine, ked sa pohadate myslienkovo, ako na tom, kto ake forum zalozil, aj ked sa priznam, ze temy "co hovorite na meno..." ma privedu do sialenstva!!
Ale mnohokrat otvorim nejaku temu, ktora sa zdravia netyka a zaujme ma, takze ja osobne som velmi rada, ze dali aj tuto moznost - zvlast miesto - pre ine rady, odporucania a diskusie :))

swistica

viete ono to je o tom ze ked pridete na nove diskusne forum tak sa vam to zda ze wau to je super, potom citate, citate a po case sa vam to zunuje a zacnete hovorit ze to upada, takze je to vas pohlad na vec. Podla mna je prirodzene ze otazky sa opakuju, lebo mnozstvo ludi preziva podobne problemy, obcas si niekto robi srandu a tak. A co? Co nechcem necitam a je to vyriesene. Aky problem?

jednoockoo

ja neviem podla akeho kriteria by sa to tu triedilo, a nezavana to diskriminaciou, ale tak prepac, ale ked tu pisu deti s otazkami" ahoj, mozem byt tehotna ak som ho vyfajcila a potom ma on vypalcoval?" a takych tem je tu dost .. a z toho uz vazne sa potom zastavuje rozum :)...ale nechcela som niekoho urazit ani nic, len som sa pytala co si o tom vy myslite :)

waw

aj ja sem chodím dva roky. zo začiatku som bola na tomto fóre závisla. mala som ju ako domovskú stránku. Každú hodinu som sem chodila a čítala čo nové. Bola som z toho už úplne zblbnuťá. A práve preto viem, že toto fórum už nie je čo bolo. v téme sexu sa opakujú tie isté otázky. Doslova mi to lezie na nervy.

swistica

no a vysvetli mi podla akeho kriteria by si triedila kto pise k veci a kto od veci. Zavana to riadnou diskriminaciou a totalitnou diktaturou z tvojej strany.

Sasenkaa

Nuz na mne obcas rastie mach ked si precitam niektore temy :)ale zas na druhej strane si myslim,ze kazdy clovek pokial sa slusne spyta,alebo poziada o radu tak nikomu nic zle nerobi a ked sa niekomu tema nepaci tak nech nereaguje.Kazdy ma ine problemy,kazdy robi ine chyby a kt.nema moznost inde pokecat tak sa"vykeca"na fore a pokial nikoho neuraza,nenapada tak si myslim,ze je to ok.

poliewoocka

Podla mna je toto forum jedno z najkvalitnejsich. Mnoho ludi ma rozne problemy a je lepsie, ak si nejaka "strnastka" pride po radu sem, kde jej dohovoria skusenejsi, ako keby sa pytala rovesnicok. Ako sa hovori, kto hlada najde, a aj tu sa da najst kopec kvalitnych rad. Ak by tu boli len same seriozne temy, asi by sme sa unudili s smrti. No nie?:D