Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Máte niekto podobnú skúsenosť?

Príspevok v téme: Máte niekto podobnú skúsenosť?
regyna

Ahojte.Rada by som, keby sa niekto s podobnou skúsenosťou, podelil o svoje pocity a spôsoby riešenia tohto problému - mala som priateľa, od prvého stretnutia vzájomná náklonnosť, ale aj opatrnosť. Žiadne bezduché vyznávanie lásky - úprimnosť.Problém bol,že bol iný, keď sme boli spolu - úprimné rozhovory, spoločné plány do budúcnosti, radosť zo vzájomnej blízkosti - a naopak, keď bol doma (je z iného mesta ako ja}, bol rezervovaný vo vyjadreniach, komunikovali sme len cez sms(tie boli zo začiatku krásne), zabudol mi oznámiť, keď mal meškať alebo nemohol prísť. A potom v jeden deň povie, že je rád ako sa nám vzťah vyvíja a o týždeň len do telefónu oznámi, že končíme, lebo má nejaké problémy a nebude mať na to čas - bez ďalšieho iného vysvetlenia. Dokáže sa človek natoľko pretvarovať - ak to, ako sa správal, keď sme boli spolu bola pretvárka?

regyna

sisalka.....zažila som to isté! A ešte mi povedal, že vyvádzam pre nič, keď som bola nahnevaná kvôli tomu, že som mala týždeň dovolenku a aj on mal v podstate voľno a za celý týždeň nebol schopný za mnou aspoň raz prísť - že vyvádzam pre nič!? ....sisalka....to, že ma problémy, nie je ospravedlnenie, každý má problémy, určite aj ty, ale keď ty si nájdeš čas na naňho, mal by aj on - všetko ostatné sú výhovorky= to som sa naučila na tomto mojom prípade.....porozprávaj sa s ním o tom, kým nie je neskoro - ale hlavne s chladnou hlavou!!! Dúfam, že dopadnete lepšie ako mi!

sisalka

ja mam podobny problem.. s partnerom ked sme spolu tak vsetko je ok,ale teraz som tyzden v zahranici a kebyze ho doslova nebombardujem spravami tak sa asi ani neozve.ozval sa az dvoma smskami a na nete takym sposobom jak kamaratke.. ako viem ze ma dost problemy,ale aspon nejaky zaujem by prejavit mohol.teraz neviem ci mu dalej pisat ja a hucat,alebo sa seknut a cakat co spravi on ked sa nebudem ozyvat

regyna

Veď práve preto, že som sa len trápila a už som to nemohla udržať v sebe, som navrhla rozchod - len som v kútiku duše dúfala, že sa uvedomí. Ale nestalo sa, ale aspoň viem,na čom som. Len proste nechápem ten náhly zvrat o 180 stupňov - jeden týždeň vyznanie do očí, že sa mu to páči a o týždeň - zbohom, nemám na teba čas. Keby že to aspoň vidím alebo cítim, že to ťahám iba ja, ale všetky tie nadšené plány - toto bude tak, pôjdeme tam.......Naivita z mojej strany?

Inner

nemas pocit, ze sa s tebou trosku zahrava? Nepoznam vas vztah, tazko mi to teda posudzovat. No z toho, co pises, mi to pride tak, akoby on chcel vztah len preto, aby nejaky mal. Chlap, ktory ti toto robi si ta asi natolko nevazi, ked je v takychto veciach lahostajny. Mne by to rozhodne prekazalo. Ked ma ine reci a ine ciny. Verim, ze rozumies, co som tym chcela napisat :-). Si s nim stastna? Ja ked citim nerovnocenost vztahu, tak ho ukoncim. Nema cenu sa pre toho jednostranne obetuvavat a zit v neistote.

regyna

Boli sme spolu pol roka - ja som mu v hneve navrhla rozchod, lebo sa mi 2 týždne neozval, vôbec som nevedela, čo je s ním a vtedy prišiel ten "telefonát"(ja som bola v zahraničí a keď som sa mala vrátiť, tak odcestoval nečakane on, minuli sme sa - ale oznámiť mi to mohol - bola som kvôli tomu nahnevaná)

Inner

mozno si prilis idealizuje svet okolo seba a realita ho vie sklamat, mozno ma strach zo zavazkov, no teba ma velmi rad alebo jednoducho nevie, co chce. myslim, ze pricin moze byt vela...ako dlho ste spolu?

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Máte niekto podobnú skúsenosť? - Fórum - ZDRAVIE.sk