ked telo spi a mozog funguje prosim pomoc

Príspevok v téme: ked telo spi a mozog funguje prosim pomoc
esme

Dobry den, chcela by som sa poradit,spytat resp. podelit o to co ma trapi. Uz parkrat sa mi stalo, ze ked som bola velmi unavena, vycerpana a lahla som si spat dostala som sa do takeho zvlastneho stavu ze som sa zobudila ale len v hlave, vnimala som presne ako lezim co sa deje okolo mna ale nemohla som sa pohnut a snazila som sa o to zo vsetkych sil, je to akoby cast mojho mozgu sa prebrala a moje telo spalo dalej, neviem ho ovladnut, neviem sa pohnut, vydat nejaky zvuk..nic co by ma akoby zobudilo uplne. Hovorim si pohni sa urob nieco silno sa sustredim a privadza mo to k sialenstvu. Som z toho zufala a bojim sa ist spat, prosim pomozte mi je to nebezpecne? stretli ste sa s tym niekto?

esme

nie ziadne bzucanie nepocujem, len sa silno sustredim pohnut rukou nohou alebo vydat nejaky zvuk alebo rozmyslam ci takto budem cakat kym niekto pride a ze ma prebudi proste nejaky vonkajsi podnet potrebujem alebo co mam robit... je to dost blbe :(

snivajuca

toto sa niekedy stava aj mne, sniva sa mi, ze sa neviem pohnut a zobudit. Tiez som sa najprv stresovala, myslela som si, ze som blazniva a potom mi raz spoluziacka povedala, ze jej sa to sniva tiez. A ze ona to riesi tak, ze sa donuti pohnut v tom sne rukou alebo nohou. Tak teraz to uz beriem v pohode. Niekomu sa snivaju nocne mory, mne toto. Proste prestan panikarit, uvidis, ze po par sekundach sa zobudis. Nezvykne ti pritom aj tak zvlastne bzucat v usiach? Mneano, vlastne to nie je ani bzucanie, skor take mravcenie.