ked telo spi a mozog funguje prosim pomoc

Príspevok v téme: ked telo spi a mozog funguje prosim pomoc
esme

Dobry den, chcela by som sa poradit,spytat resp. podelit o to co ma trapi. Uz parkrat sa mi stalo, ze ked som bola velmi unavena, vycerpana a lahla som si spat dostala som sa do takeho zvlastneho stavu ze som sa zobudila ale len v hlave, vnimala som presne ako lezim co sa deje okolo mna ale nemohla som sa pohnut a snazila som sa o to zo vsetkych sil, je to akoby cast mojho mozgu sa prebrala a moje telo spalo dalej, neviem ho ovladnut, neviem sa pohnut, vydat nejaky zvuk..nic co by ma akoby zobudilo uplne. Hovorim si pohni sa urob nieco silno sa sustredim a privadza mo to k sialenstvu. Som z toho zufala a bojim sa ist spat, prosim pomozte mi je to nebezpecne? stretli ste sa s tym niekto?

esme

ale no, keby som vedela tak sa asi nepytam ale dakujem velmi za odpoved, ale ja sa fakt bojim...:( mam pocit ze mi z toho preskoci :( nedeje sa to stale ked spim len niekedy..

karioll

a coho asi tak?ked spis,nespis,nevies sa volou ovladat?je to uplne obycajne vysetrenie a lekar bude mat istotu pri dalsej diagnostike