Chcem mat sebavedomie a krasne telo

Príspevok v téme: Chcem mat sebavedomie a krasne telo
Luckatucna

Ahojte mam 23 rokov,167 cm,vazim 69kg,miery :
prsia : 100
pas : 75
boky : 103
Nie som stihla,ani pri sebe ale mam dost nadvahu min.10kg a asi aj viac.Vzdy som si hovorila,ze vyzeram este ok,ale uz som si povedala dost.Chcem nosti krasne rifle,obtiahnute tricka,svetriky a nemusiet sa hanbit za prekypujuce sadlo na bruchu,za velky zadok.
Idete niekto do toho so mnou?
Moj ciel je schudnut do 1.10 na 66kg.Potom pomaly pokracovat dalej.Ale potrebujem na zaciatok niekoho k sebe,s kym si budem kazdy den do 1.10 pisat a podporovat sa v chudnuti.

Luckatucna

Nie som posadnuta vyzorom,ale ked si idem obliect v obchode rifle a vsade maju len velkost XXS,XS,S,M a ja potrebujem min.L a nemaju tak potom je to take hlupe.Vsetky pekne rifel,saty atd.maju len max.do cisla M-38.

AdamKrt

Neviem, co sa Ti nepaci. Mozno ak chces, tak iba trosicku na pase, ale boky by som nechal tak :) Su to pekne zenske krivky.

Luckatucna

Dakujem za povzbudenie.No ja si pripadam tucna,nie obezna ale tucna.Urcite aspon 62kg chcem mat.Tie miery by mohli byt 100-65-95.Vtedy by som bola spokojna.

AdamKrt

Luckatucna: o com to hovoris, aka tucna ? Ved mas krasne zenske krivky.

Zober si, ze sa hovori, ze idealne miery su vraj 90-60-90, ale kto to vymyslel ? Ty kopirujes to iste priblizne, len o 10 cm viac. Ved to mas uplne idealne zenske krivky. Taku zenu je aspon za co chytit a nie, ked je ako vesiak na saty.

Aj sa hovori, ze ludia, ktori maju cca 10kg naviac, ze byvaju zdravsi a viac sa aj dozivaju.

babenka1

ale no tak, veď ty vôbec nie si tučná. Stačí, keď dáš pár kilo dole a budeš mať ideálnu váhu, uvidíš. A pochybujem, že mamina sa za teba hanbí, možno sa len obáva, aby si nepribrala viac, myslím, zo zdravotného hľadiska. Čo keby si jej navrhla, aby ste spolu chodili cvičiť, alebo si 2x do týždňa vyjdete na takú rýchlu prechádzku???

Luckatucna

Myslim si,ze 3-4 kg za mesiac je ok.Ja uz takto dalej nevladzem,hanbim sa za seba.Mam pocit,ze aj moja maminka sa za mna hanbi.Ona je krasne stihla.

SugarLips

ja som za pol roka schudla 6 kil cvicenim a teraz mozem jest co chcem, postavu si len udrzujem. Tvoj ciel je prirychly.