Chcem mat sebavedomie a krasne telo

Príspevok v téme: Chcem mat sebavedomie a krasne telo
Luckatucna

Ahojte mam 23 rokov,167 cm,vazim 69kg,miery :
prsia : 100
pas : 75
boky : 103
Nie som stihla,ani pri sebe ale mam dost nadvahu min.10kg a asi aj viac.Vzdy som si hovorila,ze vyzeram este ok,ale uz som si povedala dost.Chcem nosti krasne rifle,obtiahnute tricka,svetriky a nemusiet sa hanbit za prekypujuce sadlo na bruchu,za velky zadok.
Idete niekto do toho so mnou?
Moj ciel je schudnut do 1.10 na 66kg.Potom pomaly pokracovat dalej.Ale potrebujem na zaciatok niekoho k sebe,s kym si budem kazdy den do 1.10 pisat a podporovat sa v chudnuti.

Zus

Ja sa tiez snazim, minuly rok som dost pribrala, ale cez leto som uz cast toho zhodila a snad sa dostanem na povodnu vahu, drzim palce v chudnuti aj Tebe. Ja som dietu velmi nedrzala, papala som vela, ale len cez den , ale mne aj tak zo vsetkeho najviac chutia zeleninove polievky a salaty, tak to slo lahko :)Samozrejme pravidelny pohyb :) Teraz som na tom podobne ako slnecnica24, mam 169cm, 60kg a miery 92-68(niekedy 70)-94 a moj ciel je dat dolu este tri kila a par cm z brucha :) Drzim palce aj Vam

Luckatucna

Ked si vysadila anti,tak kila pojdu dole same,uvidis.Mozno v Tebe aj zadrziavali vodu,pockaj 2-3 mesiace a uvidis.Podla mna nezacinaj so ziadnou dietou atd.Keby som ja mala Tvoju vahu,ach.Tak len idem do obchodu vidim krasne rifel,aj by som si ich kupila ale maju len velkost 38 a tie natiahnem do polky stehien :-(
Ak sa taka pacis priatelovi,podla mna to neries a kila pojdu dole sami po vysadeni a uz ani nebudes nafuknuta.

slnecnica24

dakujem pekne, ja uz som hak vysadila pred par dnami... lenze vies ono je to stale v tej hlavke, ze pred niekolkymi mesiacmi som vazila o dost menej... ako aj od byvaleho som pocula ze takto vyzeram lepsie, zenskejsie, ze nie som "vyschunta" =D avsak mne samej takto dobre nie je... vlastne to nie je ani tym ze by som chcela byt nejak extra chuda, skor tym, ze ja som sa uz strasne prejedala... ja som jedla v kuse a potom mi byvalo zle, tak som si povedala ze dost, staci... dufam, ze to aj vyznie tak, ako som sa to snazila napisat

Luckatucna

Nic v zlom slnecnica24,ale ak budes vazit 53 kg,tak to uz je podla mna podvaha.Ak by som ja vazila 58kg,tak som stastna.Ja mam napr.sesternicu,ktora ma 168cm a vazi 50kg a je tiez vsetko co vidi,aj o polnoci.Ale preto este netuzim aj ja vazit 50kg.
Tak vysad alebo zmen antikoncepciu a nafuknute brucho ti splaskne naspat.
Ja Ti osobne radim nechudni,mas perfektne miery,vahu.Urcite vyzeras skvelo a sestra nech Ta netrapi.

slnecnica24

pretoze sa necitim takto dobre, mam stale nafuknute brucho a tak... to mam z HAK co som brala poslednych 5 mesiacov a pribrala 5 kg... a vies, mam doma sestru co ma pomaly 175 cm a vahu nejakych 53kg tak stale pri pohlade na nu jej zavidim =( moze papat sladekho kolko chce a nepriberie

slnecnica24

ahojky =D ja mam 20 rokov, vysku 170 cm a 29.8.2009 som vazila 58,6 kg a miery som mala taketo:
stehno: 54cm,
prsia: 87 cm,
pas: 71 cm,
boky: 96 cm.
Odvtedy som sa nemerala takze neviem zatial kolko som schudla, ale snazim sa jest kazde tri hodiny po menej a cvicim kalanetiku. Ja by som tiez potrebovala niekoho, s kym sa budeme podporovat v chudnuti... =D