Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Je riziko otehotnenia s kondomom velke?

diaabol

ak som mal sex z kondom a ostalo to v kondome bolo to dobre ci treba brat tabletku kndom sme nafukali a bol cely .... a skuili sme pustit vodu don tak isto bol cely nepretekal tak je to oka ci ????

vdaka za odpoved ......

sem tam

mam taky problem mal som sex a mal som aj kondom no ale urobil som sa a ešte chvyľku som si užival je možne že može otehotnieť a ešte 15 min potom dostala menštruaciu dakujem

dzifca

Zdravím, mala som sex s kondómom. Priateľ sa urobil a pokračoval ešte chvíľu. Bol to durex extra safe. Je možné aby som otehotnela ? Vopred ďakujem za odpoveď. :)

lili25468

mam otazku mala som s partnerom sex 4 krat za minuly mesiac..mali sme kondom urobil sa mimo mna potom sme ho fukali kontrolovali a bol nafuknuty spermie boli vo vnutri....teraz mi meska menzes uz tyzden robila som si 4 testy vysli negativne....myslite si ze mi to mesk alen tak??? ved nemam byt ako tehotn aked ochrana nezlyhala nie??

nika258

ahojte mam otazku .. mala som s partnerom nechraneny sex ale pred tym som pouzila antikoncepciu .. je moznost zeby som mohla otehotniet ?
dakujem za odpoved

NiaP

Ema, spermie na vzduchu do minúty umierajú, takže ja by som sa nebála. Tabletku PO neužívaj pokiaľ sa kondóm neroztrhol :))

ema

Čaute mam otazku, v noci som mala sex s partnerom, urobil sa do mňa,ale mal kondom. Po 15minutach sme mali znovu styk s novým prezervatývom,ale neumyl sa. A pred 2stykom vošiel do mňa prstami(neviem či na nich nemal spermie z 1sexu keď daval preč kondom). Mám deň na to aby som použila tabletku ,,PO,,. Len neviem či je to nutné. Ďakujem za radu

ema

Čaute mam otazku, v noci som mala sex s partnerom, urobil sa do mňa,ale mal kondom. Po 15minutach sme mali znovu styk s novým prezervatývom,ale neumyl sa. A pred 2stykom vošiel do mňa prstami(neviem či na nich nemal spermie z 1sexu keď daval preč kondom). Mám deň na to aby som použila tabletku ,,PO,,. Len neviem či je to nutné. Ďakujem za radu !

sweater

kondom je bezpecny, akurat ked uz sa ide na vec treba ho nasadit, to kazi cely zazitok, a ked sa chces chranit este aj pharmatexom, ten vyteka, ak chcete pokracovat ked sa partner uz spravil musi sa ist on aj ty poriadne poumyvat, keby zostalo niekde sperma nahodou atd. v tomto ma hak neporovnatelnu vyhoddu, ta pohodlnost

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Je riziko otehotnenia s kondomom velke? - Fórum - ZDRAVIE.sk