Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

tehotenstvo a orbitrack...

Príspevok v téme: tehotenstvo a orbitrack...
suinne

Ahojte.Chcem sa opýtať na jednu vec... Som tehotná na začiatku druhého trimestra a chcela by som vedieť či môžem cvičiť na orbitracku...
Mám sedavé zamestnanie a tak by som sa chcela aspoň večer trošku rozhýbať...Myslím si že by to nemal byť problém, pretože na orbitracku sa vôbec nezaťažuje bruško. Iba nohy a trochu ruky...Tak by som chcela aspoň 10 min na tom pocvičiť...Čo si o tom myslíte?Ďakujem

mirka 23

ked si zdrava, tak prečo by si nemohla orbitrekovať? Ved nie si chora, len tehotna. POznam baby čo do 5.mesiaca tancovali labutie jazero.

Sasenkaa

Ahoj no ja by som v ziadnom pripade neriskovala v tehotenstve orbitrek urcite nie,samozrejme ,ze je super ak sa chces hybat a cvicit ale existuje velmi vela sposobov kt.su omnoho vhodnejsie ako orbitrek napr.tehotenska gymnastika,joga mozno plavanie...myslim,ze mas dost moznosti:)
Tak drzim palce nech mas krasne bezproblemove tehotenstvo:)

tinusska

jaj boze... my ale nepozname tvoj celkovy zdravotny stav ako tehotnej... ved ked pojdes do poradne spytaj sa... no moj subjektivny nazor. NIE. aj ked sa budes citit akokolvek dobre.. zrazu ti len pocas cvicenia pride nevolno, ani nestihnes zist z orbitrecku, mozno o nieco zakopnes a je to v haji...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

tehotenstvo a orbitrack... - Fórum - ZDRAVIE.sk