Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vreckove

za8icka

No podla mna v takom veku nie je vreckove potrebne. Urcite vo vyssom ano nejaku mensiu sumu ale teraz este to ma cas. Ved ak dieta nieco chce tak pride za rodicmi ze chce to ci ono.

Sasenkaa

Nuz ja by som ich od penazi az tak nestranila.Podla mna neni na skodu ich zacat ucit hospodarit s peniazakami uz teraz.Urcite by som im nebrala peniaze ked ich dostanu napr. od starkej ako bolo spominane,ale tak by som im povedala,ze starka vam dala korunky tak ich dame do pokladnicky a ked uvidite nieco co sa vam paci tak to pojdeme kupit za peniazky ktore vam dala starka.Ale popripade ak chcu daku hracku tak nech si na nu nasporia z toho vreckoveho.A ked idu napr.do skoly tiez by som im dala urcitu sumu penazi ak si budu chciet nieco kupit a co im zvysi nech si tiez odlozia.Podla mna je to prospesne a zacnu si viac uvedomovat hodnotu veci,ze nic neni zadarmo :)

18hvizd

toto iste mi povedal manzel,aj ked maju nejake svoje od starkej,tak sa vzdy spytaju,cisi mozu coto za ne kupit...prave bola v TV takato tema,a tam hovorili,ze vreckove ano.....tak som chcela vediet aj nazor od inich...dakujem

aknitka

jednoznačne nie. sú to ešte malé deti a v dnešnej dobe je podľa mňa veľký risk nechať ich voľne pri peniazoch. ak im aj niekto podaruje peniažky (napr. stará mama na narodeniny) určite by som im ich nenechala. mohli by si za ne vybrať ľubovoľne čo chcú, ale išli by sme to kúpiť spolu. a načo by vlastne bolo deťom vreckové? predpokladám, že ak niečo potrebujú (alebo chcú len tak pre zábavu) tak sa im snažíš aj tak vyhovieť, aby boli spokojné.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vreckove - Fórum - ZDRAVIE.sk