Co konkretne vam zabralo na vyrazky?

simka111

ariianka- pomáha mi to, ale tu hydratáciu a výživu strašne zanedbávam. Vyčistím si pleť a skoro vôbec nepoužívam krém, páči sa mi ten pocit čistej a napnutej pleti po umytí... musím to napraviť, pretože už teraz vidím ako to pleti chýba.

petrina

Dakujem pozerala som si aj tu znacku, uz som o tom pred tym pocula ale cenovo je to uz trosku viac ako som normalne zvyknuta. Bojim sa, ze ked si to objednam a nepomoze mi to tak vyhodene peniaze vies. Keby sa dali nejake vzorky objednat alebo co

dobibina

hela ako si napisala pre niekoho je to bezna vec...ale pre niekoho vobec...simka len ked vylucis mliecne tak tam ja zase vidim iny problem...napriklad ubytok vapnika a ten je nesmierne dolezity pre kosti...takze toto by som osobne nerobila...alebo na kratsi cas...petrina toto uplne chapem co pises...neraz som sa aj ja s tym stretla...preto som sem dala tip na Annemarie Borlind...lebo je to znacka, ktora mne vyrazne so suchou pletou pomohla...

vveronicka

petrina jednoduche to nie je, ale ked budes pozerat prirodne zlozenie a certifikaty, ktore ho garantuju tak sa ti rapidne ten vyber, ta ponuka zuzi a skor si budes schopna vybrat

petrina

To je pravda baby ale mne sa ale neraz zhorsila plet ked som si nevhodne vybrala kozmetiku. A tiez to nie je lahke si medzi tym kvantom znaciek vybrat to co sadne na moju plet

ariianka

simka pokial ti takato zmena pomaha tak je to dobre, moze to mat nejaky podiel na tych tvojich problemoch ale tiez by si si ju mala cistit, kremovat, hydratovat :)

simka111

Ja sa už vyše dvoch týždňov snažim jesť len minimum mliečných potravín a naozaj to pomáha, hoci mi moje jogurtiky a syry dosť chýbajú ?
Odporúča sa vylučiť mlieko na 3 mesiace a keď sa stav akne nezlepší, je potrebne hľadať príčinu inde.

hela212

Dobibina cistenie pleti je gro vsetkeho, je to podla mna tak prirodzene a pritom stale vela z nas prave to cistenie zanedbava. Aj napriklad ja mam dni kedy sa vobec nemalujem, ale to neznamena, ze vecer netreba tu plet ocistit, treba, ved za den sa tolko veci na nu moze dostat :/