milenky...chlapy čo si o nich myslite?

mariannka.

hanibhal! som presvedcena, ze neodide za inou. preco by aj mal? milujeme sa, pozname sa, mame spolocne zaujmy, do ktorych sme zasvätili aj nase deti. sme denno denne spolu, lebo mame spolu podnik, v ktorom fungujeme a pozname vsetky svoje kroky. ale len ten, kto pozna naozaj uprimny, harmonicky vztah, tak pochopi. zena vyciti, ak nieco nefunguje. inak by musela byt slepa. a uprimne. sme do seba zamilovani, ako ked to pred rokmi zacalo. nikdy by som nezivila mrtvy vztah, len kvoli detom, ci majetku. keby to prestalo fungovat, tak je pre kazdeho najlepsie opustit potapajucu sa lod.
hanibhal! myslim, ze mas uzky pohlad na zivot.

AdamKrt

Kazdy clovek je iny. Aj keby boli v rodine dvaja muzi/bratia, ktori zazili rovnaky problem s otcom, kludne by sa mohlo stat, ze napriek rovnakej vychove by jeden priatelku podviedol a druhy nie.

Je to uplne individualne.

kitka

Ja mam skor pocit, teda aspon u mojho priatela, ktory bol viac nakloneny k mame, ze videl ako to mame ublizilo, co si prezila a , ze nikdy by to neurobil, lebo vie ako mamina trepala...neviem asi som neivna

Sasenkaa

ja suhlasim s ewikou ten "pravy"neexistuje bud to vo vztahu a aj manzelstve klape alebo nie...v pripade,ze ano tak nema ani jedna strana dovod si hladat ineho"bocneho"partnera,a ak neklape tak treba partnerske problemy riesit..a nie tym,ze si jeden z partnerov najde milenca/milenku...

a kitka ja som to s tym otcovskym vzorom pochopila tak,ze ak ma chlap vzor v otcovi,ak videl,ze otec si rodinu cenil a zil usporiadany zivot tak ma vstiepene urcite hodnoty ..a zas naopak ak niekto zil v rodine kde boli problemy a aj nevera tak to na cloveku zanecha vplyv a bere to ako nieco bezne.Ja si myslim,ze urcitym sposobom je to pravda,aj ked to neni pravidlo.

ewika

To ze na kazdeho z nas tu caka jeho "vyvoleny", "pravy" je len utopia.
Apropo ja som maximalne spokojna so svojim partnerom-manzelom, vela zavisi od vychovy a od otcovskeho modelu..

alzbee

Co sa tyka toho pripadu mariannky., tak podla mna to, ze kvoli nej opustil vtedajsiu manzelku neznamena, ze to iste spravi aj mariannke....ved kazdy dobre vie, ze zialbohu nie vzdy manzelstvo uzavru ludia, ktori su pre seba ti pravi...casto nato pridu az po niekolkych rokoch :-( takze v jeho pripade mozno mariannka. uz je prenho ta prava :-)) tolko len moj nazor..ale samozrejme netvrdim, ze sa nemoze stat aj to, co napisal hanibhal...

hanibhal

mariannka a myslis, ze ked bol kvoli tebe ochotny odist od manzelky, nemoze to iste urobit aj tebe? Si naivna. A nemas sa cim chvalit, ozaj nie. Poznam muza, ktory opustil zenu aj s dvomi detmi a ozenil sa s milenkou, zili stastne roky rokuce, mali syna a na stare kolena stary odisiel za dalsou milenkou. Aby to nebol tvoj pripad. 16 rokov je malo. Tak si ho pre istotu straz, co robi, ked nie je s tebou.