milenky...chlapy čo si o nich myslite?

fúúria

to akoze keby bol stav kazdeho v obcianke, tak myslis, zeby sa to zmenilo? alebo co si tym chcel povedat, Adam??

AdamKrt

milenka.x: a to je problem, ze nemoze si najst slobodneho, ked si chce uzivat ? Je to ubeho, nech si to ospravedlnujes hocijako.

lilyoff

milenka.x
Samozrejme,ze za rozpad manzelstva mozu byt zodpovedny obaja.Ale co to ma s tym ze si chlap ide uzit inde?Nikto ho k tomu nenuti.Ked nieje spokojny,nech si najde inu,pokojne ale nech najprv ukonci svoje zavazky k zene,inak je to chrapun.
AdamKrt mas v niecom pravdu ale predsa si trosku kruty k milenkam,keby to chlap nedovolil neexistuju.A ked je zena ako si to nazval hormonalne poblaznena alebo zalubena vtedy aj inak uplne super zenska ma zatemneny mozog niekedy.A milenka.x podla toho co pises na mna posobis ze si zatrpknuta milenka

milenka.x

adamKrt-akože bezcharakterny....to je podla teba milenka?jej vyhovuje vztah bez viazanosti,ide len o rozkoš...tam neni laska...

AdamKrt

Vlastne, co to hovorim.Bravcova polka si zasluzi uctu, lebo to prasa polozilo zivot za to, aby sa niekto najedol. Milenka /a to nehovorim este o zaletnom hajzlovi/ nema ani kusok z ucty k tej bravcovej polke. No a ten zaletnik este menej nez ona...

Podla mna by mal byt zakon, ze vedoma nevera by bola trestnym cinom a manzelsky stav by mal byt vyznaceny v obcianke.

fúúria

keby ma ten dotycny muz nechcel, tak by za mnou nechodil. ja ho nenutim byt so mnou. neziadam, aby sa nastahoval ku mne a nechal svoju zenu, ci deti, tak preco mat vycitky??? nerozumiem?

milenka.x

furia tuto temu som založila koly tomu že mi to stale vrta v hlave...pisala si to aj v tej druhej teme ja viem,čitala som.ani ja nemam vyčitky lebo som milenka ženateho...

AdamKrt

milenka.x - Dnes 19:28 - vsak ano, aj bezcharakterni ludia ziju... Isteze, je problem chlapa, ze je neverny manzelke. Ale zo strany milenky ide o moralny, ale aj eticky problem. Proste na taku zenu sa divam bez ucty, ako na kus bravcovej polky.

milenka.x

chlap svoju milenku musi mat rad,važit si ju.len tak kvoly sexu by neriskoval manželstvo...to mohol ist aj do bordelu na jednu noc

fúúria

hodim to tu z inej, ale podobnej temy.
bola som vydata a moj manzel si nasiel milenku, ja som sa vratila z porodnice s dietatom, po ktorom on tak velmi tuzil a o 2 tyzdne sa stahoval k milenke. rozviedli sme sa. nechal aj milenku.

ja som sa zoznamila s muzom, ktory bol zenaty a vobec mi to neprekazalo. a preco by aj malo? mne to tiez robila ina zena! nie je to pomsta, no je to tak. ja uz nechcem zdielat domacnost so ziadnym muzom, on sa nechce rozvadzat, tak nam takyto vztah maximalne vyhovuje. trva uz 5 rokov. neziadam od neho, aby sa rozviedol, ci nieco podobne...

mimochodom, nemam ziadne vycitky!