Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

konam spravne?

Príspevok v téme: konam spravne?
Rika89

Neviem ci konam spravne preto sem pisem chcem radu ako by ste sa zachovali na mojom mieste vy?Mam priatela uz 3 roky chcela som saraz stretnut s kamaratom ale vyhrozil sa ze sa somnou rozide tak ja som to nechala tak a on sa teraz chce stretnut kamaratkou a ked som sa mu vyhrozila robi akoby nic a aj tak sa snou dohodola mna ignoruje

salatka

no zaujimave, tak on moze a ty nie? trosku trapne a detinske od neho a od teba hlupucke, ze si nechas takto rozkazovat..ved co si male decko.. stretavaj sa s kym chces a kedy chces a nie ze on ti bude prikahzovat a zakazovat ... co neni kompletny?

babenka1

stretni sa aj ty s kamarátom a ak by ti niečo vyčítal, tak sa s ním rozíď. Čo je to za systém, že chlap sa stretávať môže a žena nie. Ak si dáš teraz takto skákať po hlave, stráviš zvyšok života zavretá doma, zatiaľ čo on sa bude poflakovať s kamošmi a kamoškami.

nudicaopica

si sprostucka ze si nechas skakat po hlave :D na tu to mas...ma ta na haku a sama to nevidis...nechaj ho nech si ide

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

konam spravne? - Fórum - ZDRAVIE.sk