po prstovani casto krvacam-normalne??

AdamKrt

Ked Ta ide prstovat, nech si OSTRIHA nechty, ale DEN VOPRED. Ak ma totiz nechty, doskriabe Ta. Ak ich ma cerstvo ostrihane, tak tie maju ostre hrany, zase Ta doskriabe. No a samozrejme ciste ruky, pluc neni zle ak bude pouzivat lubrikacny gen. Bude to viac klzat, viac prijemnejsie a nebude to tak driet. No sa samozrejme nesmie Ta drat, akoby Ta chcel prevrtat :)

nikanika

karioll-nie,kvoli tomu nekrvacam, kvoli tomu som mala tie zapaly a tak. zuuzu - dakujem. aj on sa vzdy vyplasi, ze ci mi nieco neurobil alebo co. poviem, nech skusi byt opatrnejsi. uvidime:) a neboj, na hygienu davame velky pozor :P

zuuzu

nikanika...podla mna ked ta prstuje, tak ta moze poskriabat alebo co aj z to ho moze byt krvacanie...a nezabudni ze pred tym nez ta ide prstovat nech si poriadne umyje ruky :)aby si nedostala nejaku infekciu.

nikanika

velmi pekne dakujem za ohlas, u doktora som bola, povedal, ze u mna je problem s nedostatocnou imunitou, k imunologicke som vsak objednana az za par mesiacov. a nekrvacam stale.. raz hej, potom dvakrat nie, potom zas... neviem. je mozne, ze cez vzrusenie povedzme necitim bolest?ze by to robil moc silno?

odpovedam

ano, moze to suvisiet. radsej s tym prstovanim na cas prestante a nechaj sa vysetrit u lekara. nie je dobre mat v sebe zapal dlho, moze sa rozsirit, pripadne sa stat chrnonickym.