Rozvrh v AIS Univerzity Komenského

Príspevok v téme: Rozvrh v AIS Univerzity Komenského
suns

Ludia prosim vas poradte mi, uz som zufala! Zaviedli uzasny system, s predmetmi som problem nemala, ale ako sa dostanem k rozvrhu??? Viem cez rozvrh, druha kolonka a tam sa to da vyhladat, len ono mi to nechce nic najst!!! Minuly tyzden sme volali na UK, ze rozvrh este nie je.. ale v pondelok zacinam a rozvrh by sa hodil... DIKY ZA RADY

vevericka

no ved to, ze uz sa v tom nikto nevyzna..a maju s tym este aj problemy v podobe zleho naprogramovania..a preco to ma kazda fakulta inak fakt netusim..este medikov by som chapala, lebo ti zacinaju vzdy o tyzden skor ako ostatni..

bon

vevericka ja som na pdf a my to mame uplne inak, a aj datumy sa lisia......, ale dakujem, neviem, zajtra tam aj tak idem kvoli predmetom, tak uvidim ako to poriesim, maju v tom chaos, a ja ho uz mam tiez.......fakt dakujem, som zvedava na co tam zajtra pridem......a vobec nechapem, preco to ma kazda fakulta inak, ved sme jedna univerzita......., no bordel

vevericka

1.Riadne zápisy sa skončia 20.9.2009 o 24.00 hod
2.Od 21.9.2009 sa začínajú doplňujúce zápisy – zmeny zapísaných predmetov. Zmeny je možné robiť len pri povinne voliteľných a výberových predmetoch. Všetky zmeny sa vykonávajú len elektronicky, úplne zbytočne by ste chodili na študijné oddelenie. Je rozumné robiť zmeny až po tom, ako budete poznať definitívny rozvrh aby ste sa vyhli zbytočným rozvrhovým kolíziám.
3.Počet zmien v zápisovom hárku nebude obmedzený.
4.Doplňujúce zápisy sa ukončia 4.10.2009 o 24.00 hod.
5.Od 5.10.2009 (cca 2 dni) sa na zamknutom študijnom oddelení vytlačia všetky zápisové hárky (z riadneho a doplňujúceho zápisu) všetkých študentov fakulty. Podľa rozpisu, ktorý zverejní študijné oddelenie, si prídu hárky prevziať študenti a svojím podpisom na hárku potvrdia, čo si zapísali. Zároveň si do indexu dopíšu všetky predmety, ktoré si doplnili od riadneho zápisu a študijná referentka im ich potvrdí pečiatkou.
6.Takto bude tohtoročný zápis definitívne ukončený.

vevericka

nie..ono mas sa zapisat (teda preukazat cinnost v ais) do toho 20..potom sa daju robit zmeny lubovolne este do 4 a az potom studijne da rozpis, kedy to tam mas dojst podpisat osobne, teda tak je to prifke neviem ako na inych

bon

vevericka dik za info, ja som akosi zase nepochopila teda to, ze ak to mame do 20.9. spravit na tom AIS, a este odovzdat v podatelni vytlacene a podpisane predmety, tak ako to mame s tihnut do 20?? ako ten papier im tam staci zaniest v pondelok, kedze 20.9. je nedela??pretoze tiez tam nemame nejake predmety co nam zabudli pootvarat....

vevericka

damy novinky zo studijneho..system bude fugovat az od vikednu mozno..lebo kosice sa neozyvaju a odtial to bolo objednane..u nas bol totiz problem, ze 1. mgr (teda aj mne) nahrali zly studijny plan a nemame sa ako dobre zapisat..my mame totiz ist podla noveho z tohto roku..ale nahrali len stary a niektore kredity a predmety sa zmenili, takze nam to nesedi..takze kto ma rovnaky problem, tak sa to vraj riesi..my sme zbomardovali studijne az tak, ze teta nechce brat telefon a ani neodpoveda na mail..

bon

levica, nieco sa mi mari, oficialne zaciname 17.9. vtedy je aj slavnostne otvorenie, ale podla mna, zaciatok potom normalne od pondelka, lebo tento tyzden tam aj tak nikto nebude...., tak to mate super, ze to mate tak s premetmi, u nas kopa ludi predlzuje o rok, prave kvoli tomu ze nestrihaju lebo ich v prvom rocniku nevzali na predmety na ktore im dalsie nadvazovali....ale zase to nam robila problemy skor ina katedra ako nasa....no ja musim hlavne poriesit to, ze nasi ucitelia sa akosi vykaslali na to aby odovzdali harky so znamkami a tak mam 3krat Fx namiesto A...., no bordel...

levicaaaaa

bon: katedra liečebnej pedagogiky som ja... už sme si raz spolu písali, ak si spomínaš...
my to máme super v tom, že na povinné predmety sa dostaneme na všetky... nemáme taký problém ako celý zvyšok fakulty :D je nás okolo 25 v ročníku, takže s týmto fakt nie je problém. Ak máme niečo napísané v ročenke ako povinný predmet pre 1. semester, tak ho aj v 1. semestri všetci absolvujeme. troška je problém s povinne voliteľnými, ale aj to sa dá vyriešiť. vo švrtok idem do školy, dať si potvrdiť zapísané predmety a ešte poriešiť rozvrh, a hlavne: zistiť, kedy začína škola. túto info fakt nemám :D

bon

levica hej tak nam povedali, pretoze nam nepúootvarali predmety vsetky co potrebujeme, ako kazdy rok tak aj tento rok zabudli, a pokial nie je predmet v rozvrhu tak nie je ani v AIS.... tak ak nemas problem tak je dobre, neviem z akej si katedry, takze neidem sudit tu tvoju, lebo u nas je bordel, vsetko sa prekryva, na polovicu predmetov sa aj tak nedostanes lebo nie je miesto a tak..., takze jedna stranka je co rozvrh da, a drfuha je ta, kam sa realne mozes a dokazes zapisat a dostat.....