Plavky na žiadne prsia

Príspevok v téme: Plavky na žiadne prsia
lubbaa

Ahoj baby. Môj problém je, že po 14mes. kojení mi úplne zmizli prsia. Nejako sa s tým snažím vyrovnať, ale sú chvíle, keď myslím na silikóny. No ale problém je zohnať plavky. A tak som úplne odpísaná a nemám šancu ísť sa niekam okúpať. Predstavujem si nejaké dvojdielne, kde podprda nebude klasická, ale nejako ináč riešená, aby tam nebolo vidieť ten jarček medzi prsiami( ktorý tam ja nemám). Pushap mi nepomôže, nie je čo nadvihnúť. Poprosím všetky dobré nápady. DAkujem pekne.

prsiaa

teraz ste ma ludia šokovali, ja som bola vždy v tom že po porode ostanu prsia o kus vacsie ako boli predtým, aspon mojej mame to vraj tak ostalo...som sa tešila ze mi raz narastu :D no couz...... ja mam tiež take Ačka a ked trosku priberiem tak B, a podla mna na male prsia su krajsie trojuholnikove plavky s takou jemnou výstužou, lebo push-upky posobia hrozne tvrdo na malý hrudník, a nie nadarmo sa vravi ze pushupka je dobrý pomocník ale neni dobre ked ju vidno :D

soffa

no ja kupujem plavky v takych obchodoch(butikoch)kde nie je problem vymenit si cislo vrchneho dielu so spodnym.trebars vrch 36 a spodok 38.

Lucuška

Baby ja potrebujem pomoc ohľadom plaviek...v cisle 34 je velkost pod prsiami 63-67 a ja mam 71 ale kosicky by mi boli dobre...ale v cisle 36 je mi zas dobry obvod pod prsiami ale velke kosicky (mam 80ja tam je rozmer 83-87)kto vie poradit prosim??????velmi surne :(

Lucuška

Baby ja potrebujem pomoc ohľadom plaviek...v cisle 34 je velkost pod prsiami 63-67 a ja mam 71 ale kosicky by mi boli dobre...ale v cisle 34 je mi zas dobry obvod pod prsiami ale velke kosicky (mam 80ja tam je rozmer 83-87)kto vie poradit prosim??????velmi surne :(

KArina

Radim sa tiez do radov "bezprsnatych" :)... Uz som si na to zvykla, od 13tich rokov mi nenaarastli prakticky ani o pol centimetra tak som to po 7mich rokoch vzdala a prestala sa tym trapit... Co sa tyka plaviek, tak mam kupene take trojuholnickove mierne zhrubnute - vsita vypchavka... Vyzeraju prirodzene a su vhodne aj na moju postavu :)

ele

Inak a v lete mam tak vypchate plavky, ze stale musim byt v strehu aby nieco nevyliezlo, bud bradavka alebo vypchavka :(

ele

Ivett, v Bansk. Bystr. je to okolo 2000 euro, tusim aj s hospitalizaciou (to je minimum), treba ist tam lebo tu v Ba je to predrazene. Tam v BB je super renomovany chirurg, kamaratka mi ho doporucila, ze uz aj vela znamich zien preslo jeho rukami.

ivetttt

zdravím:-)....ja som ďalšia bezprsnica,tiež mám možno nejaké jednotky,aj to len preto,že som teraz pribrala...mňa by zaujímalo,koľko stojí plastická operácia?

ele

Ja som teraz pre tyzdnom prestala kojit, predtym som mala jednotky prsia, teraz take nulky, ci mensie jednotky, vyzera to zle. Vadi to predovsetkym MNE, nezaujima ma okolie, manzelovi to tiez nevadi, vadi to mne, este raz zdoraznujem pre tych chytrejsich, co tu velice zatracuju silikony. Necitim sa jednoducho atraktivne, aj ked v tvari som fajn, aj postava by usla, stihla, vysoka, ach, ale co by som dala za vacsie prsia :(( Mna od silikonov odradza "len" narkoza, myslite ze to moze ohrozit moj zivot, myslim co ak sa nezobudim resp. nejake komplikacie. Teraz ked mam dieta tak sa na to vonkoncom neodvazim. A su aj velmi prirodzene vyzerajuce implantaty, s nizkym profilom, prsia tak akoby trosku ovisali, vyzera to velmi pekne a hlavne prirodzene.