Plavky na žiadne prsia

Príspevok v téme: Plavky na žiadne prsia
lubbaa

Ahoj baby. Môj problém je, že po 14mes. kojení mi úplne zmizli prsia. Nejako sa s tým snažím vyrovnať, ale sú chvíle, keď myslím na silikóny. No ale problém je zohnať plavky. A tak som úplne odpísaná a nemám šancu ísť sa niekam okúpať. Predstavujem si nejaké dvojdielne, kde podprda nebude klasická, ale nejako ináč riešená, aby tam nebolo vidieť ten jarček medzi prsiami( ktorý tam ja nemám). Pushap mi nepomôže, nie je čo nadvihnúť. Poprosím všetky dobré nápady. DAkujem pekne.

riki_77

ahoj nezne polovicky sveta.
dovolte aby som vam povedal nieco. aj ked viem ze to bude hadzanie hrachu o stenu lebo to viem od mojej manzelky.
tak k veci: zviraznit je treba to na co ste adekvatne hrda zadok ... ci prsia ano aj male prsia ked prikriju mensie bikiny zrazu nebudu take male lebo nebudu potlacene. nezabudnite ked budete na to pisne nude z vas vyzarovat nieco co si vase polovicky budu nesmierne vazit. moja manzelka to vydrzala len cez leto a vyzme sa deprimuje a toto ide dokola...viac je na vas.

skulka

Ahoj ja tiež nemám žiadne prsia. Kúpila som si plavky s trojuholníkovou podprsenkou. Je trocha vypchatá. Sú lepšie ako pushupky. Môžeš sa v nich aj hýbať bez toho aby sa ti odtiahli od tela a bolo vidieť že tam nič nemáš. Viem čo prežívaš.

missa

to je blbost...kup si normalne nevystuzene bikiny, nastavis snurky hore, dole...a budes sexi...ja tiez ziadne prsia a dnes som si kupila bikiny a je to ok..hlavu hore:)

agina

Lubka a co tak kupit si klasicke plavecke plavky??? Tie budu stopercentne sediet.Su sice drahsie, ale budes spokojna.Pozri v hociktorom sportovom obchode.

mango

co s atyka mensich velkosti, treba pozriet v sportovych obchodoch alebo na nete-podprsenka moze vyt riesena ako bolerko...

mango

aj ja mam problem zohnat palvky,ako girl 91-uz ma to nebavi-nemozem ist ani na kupalisko, bo nikde nemaju moje cislo/75E, gatky S/ neviete poradit?