Plavky na žiadne prsia

Príspevok v téme: Plavky na žiadne prsia
lubbaa

Ahoj baby. Môj problém je, že po 14mes. kojení mi úplne zmizli prsia. Nejako sa s tým snažím vyrovnať, ale sú chvíle, keď myslím na silikóny. No ale problém je zohnať plavky. A tak som úplne odpísaná a nemám šancu ísť sa niekam okúpať. Predstavujem si nejaké dvojdielne, kde podprda nebude klasická, ale nejako ináč riešená, aby tam nebolo vidieť ten jarček medzi prsiami( ktorý tam ja nemám). Pushap mi nepomôže, nie je čo nadvihnúť. Poprosím všetky dobré nápady. DAkujem pekne.

ryba

Vieš, ak to nevadí tvojej polovičke, pusti to z hlavy.Mam tri deti a ich matka po kazdom porode po case prisla o prsia, ale po case sa obnovili.Vieš to dieta za to stojí.Ma rad tvoje prsia alebo teba ? A co sa tyka okolia s tym sa netrap.Ohladom prs -implantaov Ti poslem 1 e-mail.

lubka

skus stranku daire.sk, niektore baby co predvzdzaju plavky tam prsia nemaju, a vyzera to normalne. a ked uz tak, skus cele plavky
ps. radsej bez silikonov, aj tak to vyzera strasne umelo

plastic

Zial pytal som sa aj zeny a nevymysleli sme nic.Jedine nejake male cislo pushap.
Ohladom silikonovych implantatov Vam viem poradit,pretoze to je moja praca.
V sucastnosti je cela skala tvarov aj velkosti a somozrejme aj roznych cenovych relacii. Ak mate zaujem,prvy kontakt na: plast@post.sk

kajajaa

noo,dobre su nejake riasene,s vrchom kde su nejake volaniky,a podobne veci,ktore odputaju alebo zakryju nedostatky... skus popozerat nieco na nete,napad a tak... a nesmut,su aj horsie veci v zivote..