Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

biopsia slinnej zlazy

ZLATIKA

Som po biopsii sl.žľazy 2 mesiace mám problém trpnutie pery a mám tam malý pľuzgier a biely pásik cez celé líce ako keby niť Vraj sa to má vstrebať Mal to niekto... Čo s tým

vlčica

hm , ty nepoznáš príslovie ako sa topiaci slamky chytá?ani biopsia slinnej žľazy nie je sranda...a autoimunitné choroby sa radi skrývajú na určitý čas...keby si ma videl toto leto tak neviem či tie lieky boli silné alebo to čo som mala na tvári...určite by mi céčko nezabralo ani nijaké iné vitamínové bomby....lekáry nepredpisujú také lieky zo srandy , a v podstate je to na nás či si ich zoberieme či nie.ale zrejme si začiatočník a tsk skúšaš,n dúfam že ti to vydrží

vlčica

ja som brala Plaquenil,teraz mám imuran a podľa mňa je to zbabelstvo nebrať ho dovtedy kým neprídu výsledky.....za tých 5 týždňov nič z vedľajších príznakov sa nebude vážneho diať....toto leto som mala reakciu...a mesiac som lieky brala potom som prestala lebo chcem otehotnieť,jedno dieťa mám a nemá SLE...nikdy i potvrdený histológiou nebol ale lieky mi zabrali....medrol a prednison vlastne do určitého času tuningujú organizmus ,ak si každý prečíta vedľajšie účinky nik si nikdy žiaden liek nezoberie....a to čo sa píše vo vedľajších môžete lapiť aj bez liekov...takže salám párky horčica....trochu života do toho umierania :)

nevedomy

Nasadil som si vitamin c - L kys.askorbovu 2x100mg v prasku je velmi dobra proti zapalom skus nemas co pokazit.Mal som zvysenu teplotu stale poobede teraz po dvoch dnoch nemam.Inac sestra je lekarka a na suchost v ustach po informovani u kolegov mi doporucila vyplachovat usta sodou bicarbonou mne to pomaha zmiernit zapal v ustach.Vyskusaj potom mi povies.

nevedomy

Oni tie autoimunitne choroby sa maju radi.Prestudoval som si aj club lupusiniek je to dobre, nasadzuju sa tie iste lieky.

nevedomy

Joni" U mna sa to poriadne ruca!! Zajtra idem na kozne lebo mam podozrenie aj na lupus Erythematosus tam mi chcu tiez robit biopsiu na tvari. To si asi dam urobit, asi dva stehy pri pravom kridle nosa. Inak priznaky velmi nemam Akurat ked som na slnku trocha sa to zhorsi.

joni_

jedny holka tusim pisala dakde na fore, ze pri Plaquenile sa jej zmensila unava aj klby sa zlepsili, tak ako chces, alebo sa porad s RNG o alternativnych moznostiach, popri tom pijem kazdy den aloe vera, aspom mi to posilni travenie a trochu precistuje

joni_

ja viem ze sa to neda vyliecit, ale mozno tam najdes nejake rady na suche usta, ako to ini riesia
ja som brala Plaquenil ale musela som ho vysadit, nesedel mi, ja mam dost slabe travenie a nezvladala som to, ale poznam ludi co to beru dlhodobo a bez problemov, pomaha im to, len si treba zozaciatku zvyknut, mozno ta bude na zaciatku boliet hlava a budes zle spat ale po case by sa to malo stratit. Ja som nemohla antimalarika tak som skoncila pri este horsich - beriem teraz Methotrexat, to je podobne ako chemoterapia. S tymi vysledkami z krvi je to zial hruza, na vsetko sa dlho caka, ja som cakala na vysledky krvi z NURCH mesiac a u mojej imunologicky to trvalo tusim az 6 tyzdnov...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

biopsia slinnej zlazy - Fórum - ZDRAVIE.sk