Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

SILA MYSLE

kaciatko7

svoju buducnost si vytvarame myslienkami...tak ako teraz myslime, tak budeme zit...urcite veci, ked clovek velmi chce a stale na to intenzivne mysli, tak sa aj udeju. preto negativne myslienky treba zahanat. ked nieco velmi chcete dosiahnut a tuzite po tom, treba si to napr. aj predstavovat, uvediem priklad...tuzim byt zdrava, tak sa sama seba vo svojich myslienkach predstavim, ako zdrava som, ako ma nic netrapi, ako vsetko zvladam...treba si to az vsugerovat a pomoze to
mne sa velmi pacia anjelske motlitby, verim tomu, robim to a aj mi to pomaha. niekedy sa az tomu cudujem, ale naozaj to vychadza. pomaha to aj mojmu podvedomiu, ked sa nastavim na nejaku myslienku a k tomu ten pocit, ze nieco vyssie mi k tomu pomoze...citim sa istejsia a tym padom to aj dosiahnem.

severanka123

vieš, ono to funguje aj opačne, že keď máš z niečoho veľký strach, pritiahneš to, proste sa to stane..... veľa som o tom počula, strach z rakoviny, z toho, že ťa partner opustí......

troll

Ale ja to tu nepisem z nejakej provokacie alebo z nudy. Chcem si precitat nazory ludi a mozno sa mi niekoho nazor zapaci..
A pocitam s tym ze kazdy ma na danu vec odlisny pohlad. Bit sa tu nebudem :))

Dakujem za vsetky prispevky,na to je forum tu a prajem pekny den vsetkym...

troll

Tuto temu som zalozila z dovodu, ze som chcela vediet ci ma aj niekto iny podobnu skusenost ako ja(samozrejme ze vela ludi).. a ako si clovek vlastne vysvetluje veci-ked sa stane nieco neskutocne, nieco neuveritelne,nieco prakticky nemozne,nieco co sme si priali a nechceli sa vzdat pomyslenia ze by to malo byt inak..
Myslim si ze silou mysle sa da zmenit priebeh veci a urcite su ludia co do toho vidia viac.. preto som sa pytala uz teme (vid nazov)ci mi moze niekto k tomu nieco povedat :)

Magia

Sila mysle ma velku moc - bezny clovek si to ani neuvedomuje.Existuju nazvime to sekty, ktore si praju smrt niekoho alebo uzdravenie a ono sa to skutocne stane. Je to neuveritelne, ale je to tak.Maju na to svoj sposob.Brrrr

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

SILA MYSLE - Fórum - ZDRAVIE.sk