Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

KRUHY POD OCAMI

Príspevok v téme: KRUHY POD OCAMI
mirela

ahojte, mam od malicka kruhy pod ocami, niekedy aj opuchy ale to je nic oproti fialovym kruhom, uz ma to naozaj nebavi a spravila by som cokolvek na svete aby som sa toho zbavila. Uz v skole som neznasala ked kazda ucitelka sa pytala : ˝co sme nespali zas?¨ a ja ze : to mam stale take. A na strednej este horsie uz aj riadne komplexy,stale pocuvam len co si taka nevyspata, vyzeras unavene, to mas RIADNE TIE KRUHY!! Clovek si musi zvyknut na vela, niekedy poviem ze ano fetovala som celu noc..
Obklady alebo kremy su u mna neucinne pretoze tom asi geneticke, vody pijem hektolitre,stravujem sa zdravo, sportujem a tie kruhy stale.Milujem leto a slnecne okuliare.Konci mi leto!!!!!

Zbavili ste sa niekto plastikou problemu s kruhmy pod ocami???? dakujem

vitavi

Na príčine sú husté a tuhé tuky. Prevažne z mliečnych výrobkov a mlieka /krásne to vidno na našom premiérovi, ktorý ho denne pije/.

Ďalšou príčinou sú sladkosti /u premiéra kola/.

Tieto látky upchávajú drobné cievky a panvičky v obličkách. Prispieva k tomu i chlad, takže sa vyhýbaj chladeným jedlám a nápojom a drž si obličky stále v teple.

Na vyčistenie jedávaj v každom jedle tepelne upravenú zeleninu a dostatok vlákniny.

kaciatko7

daj si do poriadku oblicky a detoxikuj si organizmus a kruhy casom zmiznu, netreba ani operacie, ani make-up. nie je to kozmeticky problem, ale zdravotny.

WaldoR

Nasiel som taku istu temu na tejtp stranke : www.zdravie.sk

-precitajte si to a mozno zistite ze z coho to mate. Je to starsia tema ako je tato a je tam viac ludi :D

mirela

ja tie kruhy musim asi mat inac by som bola az moc krasna preto som sa s nimi uz narodila
ale niekedy ked prizmurim oci to menej vidno hahahaa a potom zas vsetci ze: co tak zmuris?...haha
no co uz hlavne ze sme zdravi a chuti nam jest..ak vyskusam tie inekcie tak vas budem informovat :) a dovtedy rozmyslam ze sa zamestnam niekde v divadle, budem hrat utrapenu a vecne nevysatu postavicku ked ma uvidia to rola je hned moja,hahhahaaaaaaa :))

mirela

odpovedam:
ano makeup zamaskuje, ja mam aj opuchy, tie viem eliminovat kremom, preto mne to vidno aj ked dam makeup prave kvoli miernemu opuchu ktory mam vzdy, mi obkresli totalnu podkovu pod okom a neda sa nic robit
vsak tak to aj vyzera ze rano len co vstanem davam kremy, makeup,.. a kolotoc
ja som este nevidela nikoho kto by mal modrejsie pod okom ako ja, niekedy sa ma aj spytaju ze ci som dostala...
no asi to tak aj zostane, jedine ze tie inekcie, no uvidime..
uz som minula kvantum makeupu a casu...ze tie inekcie by mozno vysli rovnako :)))
ale aj tak dakujem za rady a potesi aj to ze nie som sama koho trapi takyto problem.
a mozno ze to bude niekedy este v mode :)))

WaldoR

mirela: ale nemysli si ze by ti to zase nevadilo.Urcite by ti to vadilo ale trosku menej .

A s tymi okuliarmi .. hmmm.. to by bola sranda vidiet ta =)neber to ako urazku teraz

WaldoR

Tak vidis ze to moze srat aj chlapa leob dost to narusuje krasu alebo vyzor a to mi dost prekaza.A neviem si predstavit ako ta to moze trapit ... no co uz zivot je svina a stavaju sa aj horsie veci. Treba sa na to pozerat takto s tej lepsej stranky

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

KRUHY POD OCAMI - Fórum - ZDRAVIE.sk