pukanie v kĺboch

Príspevok v téme: pukanie v kĺboch
simon714

Venujem sa rekreačne športu ale na začiatku
roka mi puklo v kolene a napuchlo bol som u lekára ale ten mi dal len nejakú masť a hotovo.Ale odvtedy mi stale puka v kolene a posilnejšom zaťažení nôh ma na druhý deň to koleno bolí a trocha opuchne a stále mi v ňom pukoce ale za dva dni to prejde.A preto by som sa chcel radu čo stým.Viem že je množstvo liekov a potravinových doplnkov ale chcel by som vedieť či vám už aj niektorý naozaj pomohol.

marian656

mne pukalo v kolene pre cviceni, zacal som brat vyzivu konkretne amitamin® arthro360, cca do 2 mesiacov pukanie preslo , je aj pre alergikov vhodny

marika9999

simon714 - ojka ti radí správne. Napíš na mail marika9999@zoznam.sk. Ak budem mať od teba viac informácii, poradím.

ojka

??? a čo je na tom blbe, že prajem niekomu uzdravenie? Veď nikomu nechcem zle ...
no ale túto debatu asi nema dalej zmyslel rozvíjať(; idem ja už spať, teda aspon skúsim, rada by som,lebo už asi fakt nevládzem,takže všetkým bru noc...

ojka

no hej možno sa zdá,že je to úplne bežná a prirodzená vec ale opakované pukanie je však znakom nedostatku maziva v kĺbe. Čiže objem synoviálnej tekutiny nie je v istej miere dostatočný.Synoviálnu tekutinu vytvára kĺbové tkanivo a preto pochybujem,že len obyčajná masť to stačí(to milujem,že ked niektorí lekari nevedia už čo dalej,ak predpíšu každému masť).Možno masť zmierni opuch, ale ked sa to opakuje, tak tam podla mna nie je všetko v poriadku a ešte ak sa objavuju bolesti, ja by som zašla ešte za ortopedom, ak si bol, tak za inym, nenechaj sa odbiť ...
prajem skoré uzdravenie (: