Strie na zadku

Príspevok v téme: Strie na zadku
mnamka257

Pred nedavnom som si vsimla ze mam na zadku strasne strie.mam ho pocelom zadku.neviem co s tym-ako sa ho zbavit.ja viem ze viaceri tvrdia, ze sa ho zbavit neda, ale ja som modelka a myslim ze by to bol dost velky problem keby som mala fotit alebo robit prehliadku v plavkach.poradte mi prosim ako sa ho da zbavit, alebo ho aspon zmiernit.vopred velmi pekne dakujem za vsetky rady.

siisa 25

mne sa tiez urobili po pribrati take cervene zilky,ale trochu to uz mizne,pouzivala som z oriflame take ampulky a nejak to trochu pomohlo,inak mam aj take biele pasicky,ale celulitida to nie je,co to moze byt

simikla1979

Ja len k tým striám a celulitíde...ja osobne som tiež dosť pribrala a mam strie a celulitídu...pokiaľ som zháňala informácie tak je potrebné zmeniť spôsob života, to čo sa omieľa stále...zdravá strava, pohyb a masáže...krémy len vyrovnajú trochu povrch, aby bol hladší a strie trošku bledšie, ale úplne nezmyznú...Ja si robím masáže s masážnym olejom Antistri zn. Salus a tiež Celulinie...A ešte sa sprchujem sprchový olejom Celulinie...Aspoň viem, že je to prírodné a nie chémia...Ak chcete posielam link na obchod kde to kupujem Bionatural

M.P.

rew, áno ja to mám tmavočervené, akoby také žilky, dlhé čiarky a cítim to aj na dotyk, niekedy mi to vyzerá aj akoby som mala nejaké vyrážky, ale je to iné ako celulitída. a mám to tak už zhruba od minulého leta, vtedy som pribrala kvôli zdravotným problémom cca 15 kg za mesiac! odvtedy mi to nebledne ani sa nemení, aj keď som už hodne schudla a každý večer to krémujem, sem tam aj masírujem masážnym prístrojom. opaľovať som to ešte neopaľovala, ale vraj to pomáha, lebo je to menej viditeľné, čo aj môže byť pravda, lebo červené žilky menej vidno na hnedej koži ako na bledej. uvidím ešte čo bude keď ešte pochudnem a opálim to, ale viem, že zázrak čakať nemôžem a že mi to zrejme zostane už navždy. ale dám si sakra pozor aby sa mi netvorili ďalšie, odkedy chudnem tak fakt každý večer krémujem.

rew

M.P. no ja neviem ako to vyzera ked to nie je blede :) citala som cosi o cervenych a bordovych ciarkach ktore neskor vylednu.. ja som to od zaciatku mala biele.. a mam pocit ze ked sa opalim vidno to este viac, jazvicky zostanu svetle a pokozka je tmavsia.. :( a mam to po celom zadku a zboku na stehnach... som zmierena s tym ze mi to nikdy celkom nezmizne, ale vazne nieje nic co by to aspon trosku zmiernilo?

M.P.

mnamka, rew, ja ho mám tiež, kúpila som si ho na strie čo sa mi spravili na stehnách, keď som prudko pribrala, minula som ho celý a nepomohlo mi to vôbec nič :) jedine počkať kým to trošku zbledne a opáliť :)

rew

mnamka... to vazne? pomohlo na celulitidu alebo aj na strie? uz po 10 dnoch pouzivania (ten prispevok je z 13.04.)? si rozmysli co napises lebo ked si ho kupim a nepomoze tak si ma nepraj ;) :P

mnamka257

nedavno som sem pisala ze sidem kupit ten krem od dermacolu na strie.a ono to fakt pomaha!!!strasne ma to potesilo.tu je jeho nazov, naozaj stoji za to: ENJA masazny balzam proti striu a celulitide. a stoji len nieco oklo 5€

aluska1

ziadne kremy ti nepomozu, je to len reklamny tah...zbytocne si to kupujes....rozpravala som sa o tom s jednou odbornickou v kozmetickom centre..
jedine laserom sa to da zmiernit, ale je to brutalne drahe.....vyjde ta to na par stoviek eur..cim viac strii tym vyssia cena