Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

priatel

Príspevok v téme: priatel
sikulienka

ahojte, s mojim priatelom som uz vyse 2 rokov.ked sme spolu zacali chodit mal vysportovanu peknu postavu a teraz? uplne zmeneny..pribral a neviem uz ako mu mam povedat aby sa o seba aspon trochu staral..ved uz teraz ma brucho ako tehotny..pomozte mi nejake napady, uz som mu navrhovala ze pojdeme spolu behat po veceroch ale on nechce pocut.strasne zlenivel a nechcem vidiet aky bude po roku.proste ked on sa nechce zmenit tak ja mu asi nepomozem.lubim ho ale uz ma ani tak nepritahuje, chcem aby bol taky ako pred tym.poradte nieco

elviee

Suhlasim, nakoniec to skonci tym, ze sa bude len vyvalovat pred telkou s pivom a cipsami.. Bude chciet len jedno, svaty pokoj od tvojich poziadaviek na neho.

usiko

no, to mas problem...chlapec si mysli, ze ak uz lapil kocku, nemusi sa snazit....vies, niekto ti bude hovorit, ze vztah nie je o vizazi ale o povahe...ale ja si myslim, ze to, ako zlenivel, znacne o jeho povahe vypoveda.....je lenivy, neochotny so sebou nieco robit a to je len zaciatok...je otazkou casu, kedy bude mat taky pristup k praci ci studiu, k tebe, k dietatu, k rodine a tak...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

priatel - Fórum - ZDRAVIE.sk