Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

70/75 A Je to dobre v ..?

Príspevok v téme: 70/75 A Je to dobre v ..?
Klarka B.

Je to dobre ked amm 12?.. alebo je to moc male.. a prtposim vca spoviete mi aos meria cez prsia ?.. či to mam dobr elenbo mi bvyľšlo pod prsia 75 a cez 85 .. a su to Nulky alebo ? a reštre mi vychadza že možem mať 70/B alebo 75 A.. takťže ale 70 A je mi už trochu take tesne teda podla toho ktore :)

nechapava

Klarka B, nehnevaj sa, ale ten tvoj prispevok nema ani hlavu, ani patu. Akoby to pisal hotentot. Same chyby a preklepy. Vobec sa to neda citat, akoby si to pisala v inom jazyku.

majka__

juj moja, bud rada ze mas aspon take. ja mam v 21 rokoch 85 B a zeby dalej rastli, tak nejaky pocit z toho nemam... a to, ze mas 12 rokov a uz mas 70-75 A - to bude z teba taka normalna kocka (ani nie prehnane vyvinuta ani nebudes s A-ckami chodit cely zivot...). takze je to uplne v pohode podla mna

nuž

dost chaoticky si to napísala alebo ja som to chaoticky pochopila ale v 12 to je uplne normalne, však rastieš, dospievaš

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

70/75 A Je to dobre v ..? - Fórum - ZDRAVIE.sk