Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

...rada s fontanou...

Príspevok v téme: ...rada s fontanou...
zemiacik

Je s izbovou fontanou vela starosti? Ako casto treba vymienat vodu? Ako casto cistit a ci sa cisti len na povrchu alebo ju treba nejako rozobrat a vycistit aj dnu? Kazia sa, alebo vydrzia dlho? Zatial som nasla nejake celkom pekne na stranke izbovafontana.sk ale stale hladam nieco este lepsie.. neviete poradit kde je velky vyber, pripadne pekne fontany? Rada by som nejake so zvieratkami, priroda a pod. dakujem

aknitka

no to záleží na tej osobe, ktorej to chceš darovať. pre niekoho je to radosť, pre iného oštara. pre mňa osobne by to bola asi skôr oštara aj keď sa mi fontánky veľmi páčia. pozrela som si tú stránku čosi napísala a tam vyzerajú veľmi pekne.

zemiacik

Fuuha som si nemyslela ze ju bude treba cistit az raz do tyzdna a este aj tak, ze celu rozobrat :( totizto, chcela som ju dat ako darcek, ale neviem ci je vhodny darcek taky, o ktory sa treba starat? Ci to nie je skor zataz ako radsot to mat?

aknitka

no moji rodičia mali fontánu dosť dlho, ale je s tým aj dosť roboty. cca raz do týždňa sme ju museli čistiť (kompletne všetko povyberať - kamienky, dekorácie a čerpadielko, všetko pekne vyčistiť a znovu "poskladať"). podľa mňa dosť záleží od kvality vody. my sme mali veľmi tvrdú a asi preto sa to tak zanášalo. ak ju ocino prestal pravidlene čistiť tak nám vždy odišlo čerpadielko.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

...rada s fontanou... - Fórum - ZDRAVIE.sk