Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Potrebujem energiu a podporit imunitu

Ivka 1

Tak neviem,kto to má v hlave poprehadzované alebo nevie čítať ?
Viď posledná veta príspevku:
Včelí peľ (Forever Bee Pollen) nie je vhodný pre diabetikov, pretože obsahuje malý podiel materskej kašičky a medu.

Či šlo skôr o brnkanie ? Veď napíš svoj názor a nevyrývaj.

marian999

Na podporu imunity mne najlepšie zabral Hippokratin - užívam ho už dva roky a za ten čas som nebol ani raz chorý

brnki

,,Odborníčka Ivka" to má v hlavr trošku poprehadzované čo sa týka peľu - že nie je vhodný pre diabetikov...

prirodna

najlepsia odbornicka v tomto smere je podla mna dr. albertova. ma ambulanciu v bratislave. najdes ju cez google. napis jej mail, mozno ti nieco poradi.

H2O

šport, otužovanie, všetky potraviny rastlinneho povodu - najlepšie surove, nespracovavane, nerafinovane a naopak zniženie množstva živočišnych potravin

MELASA

MELASA JE VYBORNA MA MNOHO VITAMINOV A MINERALOV KTORE CLOVEK DENNE POTREBUJE A DODAVA OZAJ ZE SILU ZVLADAT DENNE STRESY A HLAVNE SILNE PODPORUJE IMUNUTU.JA SOM NEBOLA CHORA UZ ROK A CITIM SA FAJN A UZIVAM MELASU 2XDENNE JE U NAS SICE DRAHA CCA12EUR ALE V NEMECKU JE ZA 5,90EUR MAM STASTIE ZE SOM SVETOBEZNIK TAK SI ZAKUPUJEM V DE.ODPORUCAM VRELE-CIERNY ZAZRAK-MELASA

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.