Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Suche oci

adriannaa

zdravim, vy co pouzivate ocne kvapky - volnopredajne. ako casto ich aplikujete? lebo ja som uz poskusala vsetky volnopredajne lieky na suche oci a v klimatizovanej miestnosti vydrzim tak max 2h a uz ma rezu stipu oci :(

kajka1986

Očné kvapky stačí bez predpisu kúpiť v lekárni, ja používam na zvlhčenie oka kvapky ocutein sensitive vhodné aj na šošovky a som s nimi veľmi spokojná.

RNG

Ja si striekam skor kazdodenne koloidnu striebornu vodu do oci a to mi pomaha nicit nakazy, co znizuju vylucovanie slz a ochranneho mazu. Robin to uz roky a odvtwedy nemam ten
"syndrom sucheho oka"

betulum

ocne kvapky su vraj navykove, skus radsej preveniciu vytaminmi ak sa ti oko nezvlhčuje, ja mam reviophtal lutein max a pomáha to na take to skriabanie v ociach

marfuška

Obyčajné očné kvapky Ti može predpísat aj obvodná.Možeš si aj kúpit kvapky Visine,sú dobré.Ale ak máš problém so suchými očami mal by si íst na vyšetrenie.Može ist o syndrom suchého oka,na to sú dobré umelé slzy, ale tie može predpísat len očná.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Suche oci - Fórum - ZDRAVIE.sk