Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Saty na leginy

tinnnka25

áno ja si normálne k nim do čižiem dám čierne ponožky, vyzerá to normálne a aj kamarátky to tak nosievajú..Oveľa blbšie by asi bolo byť na boso...

neviiim

a ako riesite ak mate v zime leginy?? niekam pridete vyzujete sa a co? mate hole nohy? alebo na tie leginy natasit ponozky alebo ako?:DD to by som chcela vediet lebo som si kupila take pletene svetrove saty krasne a leginy a ked si to v zime niekam obleciem tak co na chodidla? ponozky ece?:D

mary-anne

ja som svoj nazor uz vyjadrila, mne sa to velmi paci a aj som ti napisala, kde maju dobre saty teraz (quelle) ..

alzbee

Fuj, mne osobne sa to strasne nepaci...ked ma baba nejaky dlhsi top a pod tym leginy, tak nato sa ako-tak da pozerat..ale ked ma normalny top, suknu a pod nou leginy, tak to sa mi absolutne nepaci. Ale samozrejme, kolko ludi, tolko chuti.

mary-anne

ja som bola na zaciatku vzdy proti leginam, ale teraz ich nosim velmi rada. presne tak, bud k dlhsim topom,alebo k satam. vyzera to velmi pekne.
no velmi pekne saty maju teraz v quelle.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Saty na leginy - Fórum - ZDRAVIE.sk