Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

lak na vlasy

alica852

ja lak použím len ak prší, inak nie, no ak používate, tka naozaj len minimum si dávajte na vlasy. a neodporúčam l´oréal elent, ten poriadne zlepuje vlasy, nedá sa vyčesať a proste ich ničí viac ako iné laky. a aj tak sa mi po ňom skučeravili vyžehlené vlasy.

lulumba12

tak urcite ziaden lak nie je pre vlasy vyzivou, to je jasne :) ale ked uz, tak vybrat taky co ti tie vlasy najmenej zatazi. a ked pises, ze si lakujes len ofinu, tak to ti aj drahsi lak vydrzi strasne dlho. ked som bola pubertacka, nebol taky vyber lakov ako teraz - aj ja som pouzivala ten v sklenenej flaske, no s vlasmi som nemohla ani pohnut, teraz ked pouzivam laky ako taft, pantene, nivea, tak ich mozem aj púrstami presesavat a super drzia uces :) vsak pouzivaj co ti vyhovuje najlepsie. ty sama vies :)

notka

ano ten v skle.praveze som pouzivala ine, taft, wellaflex, a dalsie.. k tomuto som sa dostala raz len z nudze, ale zda sa mi ze mi najlepsie drzi vlasy tak ako potrebujem. ja ho menit nechcem, lebo som spokojna, ale zmenim ho, ak je vysoka pravdepodobnost ze mi znici vlasy..vlastne to pouzivam len na ofinu..

lulumba12

ak je to ten lak co myslim, veeelmi zatazuje a lepi vlasy. v takej sklenej flaske? mala by si investovat do kvalitnejsich lakov, ktore vlasy nepolepia a daju sa dobre vycesavat. mne vyhovuje taft, jednoznacne!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.