Pasový opar na tvári

Príspevok v téme: Pasový opar na tvári
danterka

ahojte,
som v 7tt a mam herpes zoster na tvari, taha sa od brady k uchu, chytene su aj uzliny, prenikol do tkaniva.
dostala som len gafrovu masticku.

neviete mi poradit nejaky bylinkovy liek, caj, obklady, ako sa toho co najrychlejsie a co najsetrnejsie (s ohladom na embryo) zbavit?
ziadny herpes som nikdy este nemala.

blaaaaaa

danterka : tak je odbornicka,resp mala by byt,a mala by ti ponuknut aj nejake ine moznosti nakolko si tehotna.pokial ja viem zoster sa lieci antibiotikami.aspon priatel bol lieceny,ale urcite tie antibiotika niesu vhodne pre tehotne nakolko su silne,co asi uz vies,kedze mas len mast.

danterka

mira,
dik, nejaku taku radu som si predstavovala.
je pravda, ze odkedy som tehu, mam straaaasnu chut na sladke a aj si ho doprajem, lebo predtym mi nikdy nic sladke nechutilo. :( takze cim skor prestat.

bio, poslem adresu.

- mira

Herpesu sa u teba darí, lebo má priaznivé prostredie s nízkym pH a dostatok jednoduchého cukru na metabolizáciu /potravu/.
Prostredie zmeníš na zásadité zeleninou. Môžeš i tepelne upravenú menej ako 20 minút, potom je kyselinotvorná.
Kyselinotvorné prostredie vzniká i z mäsa, sladkostí, ovocia a bielej múky. Môžeš celozrnné obilniny, najlepšie pšeno. Tie majú dostatok minerálov a vhodné polysacharidy.
Takto herpes sám zmizne a získaš imunitu i voči iným škodlivým mikroorganizmom.