Včelia materská kašička - skusenosti?

RNG

Vcelia materska kasicka extra neupravuje menstruacny cyklus, na to je Yam a senovka grecka, ktore obsahuju Diosgenin, latku z ktorej si telo vie vyrabat rozne hormony, tiez su to ciastocne aj ine doplnky, ako black cohosh, damiana, olej z pupalky, ktory je zaroven protizapalovy(zlozka GLA) a pripadne aj Dong Quai(cinska angelika), ktora je pre zeny vseobecne napomocna a dokonca povzbudiva, tj radi sa do adaptogenov, akoze "zensky zensen"

Rozne rastlinne steroly su tiez napomocne v hormonalnych problemoch a nemaju skodlive vlastnosti patentovanych umelych chemickych liekov.

maruska111

ahojte! chcem sa spytat ako dlho sa musi vceliamatersska kasicka uzivat ked chcem upravit cyklus...menstruaciu mam skoro kazdy mesiac ale chcela by som ju mat pravidelnejsiu...moze sastat ze mito pomoze a po vysadeni sa to opat vrati vseto do povodneho stavu??ak tu uz tato otazka bola tak sorry prehliadla som ju

veleriba

Ahojte, mám super skúsenosti s materskou kašičkou. Menštruáciu som nemala 155 dní a včera to prišlo :D užívala som materskú kašičku v tabletkovej forme 1 týždeň 1x denne...to mi veľmi nepomáhalo, potom 1 týždeň v čerstvej forme 1x denne a potom som sa dočítala, že musím zvýšiť dávku tak som si dávala ráno čerstvu a večer tabletku. Chcela by som sa teraz spýtať, ako mám ďalej pokračovať v liečbe, mám mať pravdepodobne nejakú prestávku (akú dlhú)a potom začať zase? aby som dostala aj budúci mesiac menštruáciu. Prosím ak mi niekto s tým vie pomôcť, prosím píšte, budem Vám vďačná. ;)

Ivka 1

Atlaska nie si iny pripad :), chyba bude pravdepodne v davkovani, 1x1 denne nestaci na upravu menstruacneho cyklu. Bolo by potrebne uzivat to aspon 2x 1 denne a dva mesiace . Potom je dobre pokracovat vcelim pelom.
Ten aloe krem s chladivym ucinkom nepoznam.
Ak chces, napis mi na mail.