Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holenie penisu

Andrej444

Zdravim jasa chcem spytať že ked sa holite tak sa holite iba nad penisom gulo a tak ci aj kusok zo stehien ? Lebo aj tak popri vajciach su vacsie chlpy tak neviem ci aj to sa ma holit alebo nie

Andrej444

Zdravim jasa chcem spytať že ked sa holite tak sa holite iba nad penisom gulo a tak ci aj kusok zo stehien ? Lebo aj tak popri vajciach su vacsie chlpy tak neviem ci aj to sa ma holit alebo nie

Andrej444

Fifiak

Holte sa v smere chlpov vtedy vás to nebude svrbieť a ani vyrážky nebudú sice to robíš dlhšie ale je to príjemnejšie

011

Čo mám robiť keď sa robia po holení červené bodky (vyráŽky ) strašne to svrbi a keď som na verejnosti núti ma to poškrabať si to prosím poraďte ćo si na to dať +koľko svrbenie môže trvať ???

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holenie penisu - Fórum - ZDRAVIE.sk