Holenie penisu

leus

jasne ze holit chlapi, boze, ten kto si neholi je 100rokov za opicami, zeny neznasaju neoholene penisy a ako sa vam este opticky zvacsia ;) ja si myslim ze je to aj otazka hygieny, takze...ja som jednoznacne za!

Zonder

Vies preco tam mas tie chlpy ? Aby si neprechladol, aby si tam mal bakterie a ochranu, ktoru tvoj penis ma mat, u zien je to trosku insie, lebo to nemaju mimo tela ako my. Bude ta to svrbiet, jak svina a ked to zacne rast, tak to skriabe, svrbi a vsetko mozne, ja som chlap a nehovorim skusil som to, ale poviem ti tak, ze radsej nech tam mam chlpy a budem bez oralu ako si to holit. Som chlap a som aj budem chlpaty, ktorej sa to nelubi, nech si hlada "priatelku".

ANTYlopa

sulina, ehm tebe keď to žiadna nepriznala to musí byť riadna komunistka veď to je nechutné hľadať ho v guči chlpov blewh... a robila ti niekedy oralny sex bez toho aby sa povracala? vieš koľko je na otm baktérii?
no k veci treba sa holiť vždy do smeru rastu chlpkov pretože too veľa ľudí nevie a z toho vznikaju červene pupíky alias zarastene chlpky... ja som si na to davala alpu pretože sa mi to stane sem tam aj teraz, inak tu si davam iba tyždeň doteraz som si striekala dezinfekciu detol ale ten puder tiež je dobrý... asi ho kupim :)

sulina

kks to su problemy ze holit si penis.. kapka na globus? tak trpte majte tam vyrazky dorezte sa :D zatial co ja si vychutnavam zenske telo den co den .. :))) to mne ani zaidnej babe co poznam nikdy nevadilo ba dokonca si myslim ze opacne .. vyholeny penis picha skrabe lepi sa pri sexe ... ale kto neskusi nevie :D

kukohd

ja si ho holim stale uplne vsetko a ulne na babetko a ked to robis tak casto tak ta to prestane aj svrbet a ani vyrazky nebudes mat

H2O.

sa mi zda, že niekedy v tvojom veku, možno o rok neskor, ja som si to nožnicami pristrihol, lebo taku gundžu som tam mal jak svet a žiletky som sa vtedy ešte bal :D a dobre som urobil, veď by ju to zapchalo uplne :DD

quark

Odporucam sa oholit na vecer. pokozku po holeni spravne osetrit ( voda po holeni, na velmi citlivu plet balzam )spat nahy, alebo iba v tricku. Pokozka sa cez noc upokoji a bude podstatne menej cervenych bodiek.

VIktor1993

jezis cervene vyrazky zmiznu ale s tym svrbenim nic nenarobis picha to ked to rastie a najhorsie ked ta to chyti v nejakom dave abo v skole a musis sa tam surne poskriabat ... poznam pocit