Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kysuce - dobrý gynekológ

tekvicka_

aha diky.mojej kamosky svagrina chodi ku nejakej zene co ma ordinaciu pri nemocnici (v ca) a tiez si ju chvali.

tekvicka_

ta doktorka Cubonova ma kde ambulanciu?a je sukromna?ja chodim do turzovky k doktorke Michalikovej, je celkom fpohode, ale nejak oblubena asi nie je. ma stasne vela pacientok, lenze to je aj koli tomu ze vyber je biedny a od doktora, ktory tu je vsetci odchadzaju.
ja som rozmyslala nad tym prejst ku niekomu inemu, sukromnik by mal mat zrejme lepsiu vybavu, tak by ma tiez zaujimali konkretne skusenosti. dakujem

marioneta

ojka - no mohla by byt aj ZA, ale skor by som to mala blizsie do CA :)

turzovcanka - dakujem za radu ;) ... a ten doktor "na kolene" - nie je to nahodou Mudr. Gulcik?

turzovčanka

Marioneta, v Čadci je super gynekologička - Mudr. Čuboňová, tá je fakt super, ona je mimo nemocnice, ja som predtym chodila k jednej nemenovanej do nemocnice a neda sa to porovnat - aj pristup, jednanie, riesenie problemu. Fakt super aj sestricka aj doktorka. Potom je dobry v Cadci zevraj taky doktor,neviem,ako sa vola - ale je na "kolene" pri reštaur.Medea - nejaky chlap,tak aj toho chvalia a potom v Oščadnici je nejaká súkromná doktorka fakt dobrá. Viac poradiť neviem :)

ojka

oblasť Kysuce, to je dosť široký pojem (: ale ak si z KM a okolia, tak by som radšej šla rovno do ZA,ved to máš kúsok (:
odkial si?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kysuce - dobrý gynekológ - Fórum - ZDRAVIE.sk