v kolkatich rokoch je podla vas spravne rozmyslat nad babom?

Príspevok v téme: v kolkatich rokoch je podla vas spravne rozmyslat nad babom?
dadkaDodka

chcela by som vediet co si myslite,kedy by zena mohla mat svoje prve babo:)budem mat 23.Moje kamosky kolom dokola cakaju baabo alebo uz ho maju aj par rockov a to su stare ako ja ... neviem ci mam pockat ked budem mat viacej,alebo ci je spravne a zdrave ked nad nim uz rozmyslam ... kedy ste mali babo vy? a v akych podmienkach? myslim tak ci ste boli este v rodicovskom dome,alebo uz mali svoj :) dakujem za odpovede.

wrankaa

Hm, to potom az privela ludi ma taketo stastie. Mam 30 rokov a po dietati este stale netuzim, nebudemho mat len preto, ze som uz podla teba stara. A ked to bude aktualne, na geneticke testy sa pre pocatim s manzelom chystame bez ohladu na nas vek.

wrankaa

karioll - tri moje zname mali prve dieta ako 38 rocne, moja mamka mala pred 40tkou, ked som sa narodila ja a babka rodila prvy a poslednykrat ked mala 42 rokov atd atd. Vsetky deti su uplne ok. A poznam aj zeny, co rodili ako 20tnicky a decko sa narodilo postihnute. Mas dobre nazory, ale tento mi nesedi.
Zena by mala rodit ako 20tka, hoci nema prachy alebo partnera len preto, ze je to fyziologicke? Ved uz neumierame v 40tke, v dnesnej dobe moze zena nieco dosiahnut a s dietatom kludne pockat, az sa na to bude citit. 40tka je extrem, ale 35 je este hadam normalny vek.

alzbee

Ja mam 20 rokov a dozvedela som sa,ze moja byvala spoluziacka uz ma babo...ja si najblizsich 10rokov v mojom zivote dieta neviem predstavit.I ked napr. moja mama nas uz v 25ke mala troch! teda momentalne som na tom tak, ze ani neviem, ci vobec chcem mat deti...kazdopadne, o rok mozem uz uplne inak premyslat.

karioll

inkognito
nie
samka
bez komentara,zivot ta urcite tresta dostatocne.
pre ostatnych
fyziologocke je rodit do 30.
medzi 30-35 je to este ako tak akceptovatelne
po 35 musi ist,mala by ist,kazda zena na geneticke testy,lebo je uz velmi velka pravdepodobnost ze nebude dieta ok.

vassiliki

to musis citit ty sama, kedy je ten spravny cas, kedy budes tuzit po dietati. u niekoho je to 20, u ineho 35. a dolezita vec - musite to chciet obaja partneri.

dadkaDodka

tak ja zase svadbu az tak neuprednostnujem ako babo ... vydavat sa mozem aj po 30 :D nevidim v tom problem mat s priatelom dieta a nie s manzelom... kopu rodin je takto a niesu zobraty .. co priezvysko mas len na papieri ... ked sa maju ludia radi nepotrebuju to mat na papieri..staci ak to maju v srdci podla mna nie? ja by som brala najskor babo a az potom svadbu ...

samka

on nie je lekar, lebo lekar nieco take nevyslovi! on sa stale vychvaluje, ze ma v rodine lekarov, ale to ich ma kopec ludi. on by len chcel byt lekarom, ale na to nema!