v kolkatich rokoch je podla vas spravne rozmyslat nad babom?

Príspevok v téme: v kolkatich rokoch je podla vas spravne rozmyslat nad babom?
dadkaDodka

chcela by som vediet co si myslite,kedy by zena mohla mat svoje prve babo:)budem mat 23.Moje kamosky kolom dokola cakaju baabo alebo uz ho maju aj par rockov a to su stare ako ja ... neviem ci mam pockat ked budem mat viacej,alebo ci je spravne a zdrave ked nad nim uz rozmyslam ... kedy ste mali babo vy? a v akych podmienkach? myslim tak ci ste boli este v rodicovskom dome,alebo uz mali svoj :) dakujem za odpovede.

wrankaa

V prvom rade by som nikdy nemala dieta s priatelom, ale s manzelom, v druhom rade je to, ci to dieta obaja chcu a hned za tym je financna stranka.

dadkaDodka

ved hej ja sa len pytam na nazor ze odkedy je u vas ,,zdrava myslienka,, pomyslat na babo .. ved na to ako by som sa rozhodla na to nepotrebujem cudzie nazory ale nazor partnera .. ja s mojim zijem uz od 20 rokov mame vlastny dom.Ale tak ja len ze ako to vidite vy ... bo niekto povie ze mat babo a 23 rokov? ze ci som sa nezblaznila a druhy zase co uz ho nemas a stale sa vypytuju .. tak som len chcela od takych co uz mali babo ze kedy a tak ze aky vek sa im zda na to good ...

samka

no neviem, neviem, ci by som ja chcela pocut nazor od cudzich ludi na fore, kedy mam pomyslat na dieta. ved to je len na tebe a tvojom partnerovi. mne pride, ako keby si mala 15 rokov.prepac.
ale k teme: ja som uz 23 rokoch mala vlastny byt s priatelom, v 28 rokoch som otehotnela a porodila. no tuzba po dietati bola aj napr., v 9 rokoch, ked sa mi narodil moj maly brat. co bolo samozrejme vylucene. je to fakt individualne a hlavne velmi intimna tema, ktora sa riesi doma "v kuchyni" a nie na ulici.

odpovedam

jedna vec je citit sa pripravena a druha vec je byt zdrava. Hlavne necakat, kym pridu zdravotne rizika pre tehotenstvo.

cudnasi

Myslím, že je zbytočné sa na to pýtať. Je to individuálne a ty sama musíš najlepšie cítiť, či si na to pripravená alebo nie.