Este nikdy som nemala orgazmus

Príspevok v téme: Este nikdy som nemala orgazmus
mimussQa

ahojte,,plosim potrebujem pomoc alebo poradit..s mojim frajerom spolu uz 4 mesiace spavame ale ja som este nikdy nemala orgazmus..newiem ci to je tym ze on je niekedy strasne skoro a ja sa mu bojim priznat alebo sa skor hambim alebo je nieco so mnou..a nepiste mi tu ze som neni priprawena na sex ked nedosiahnem orgazmus.to tym urcite nieje.priprawena som len newiem co s tym,,prosiiim pomooooc,,,niekedy som mala taky pocit ako keby som mala zacat striekat a uz by to bolo ale nikdy to nedoslo do konca,,,som zufala...

Lucia98

Tak si to rob sama a keď už budeš cítiť, že sa to blíži, tak nech sa pridá. Alebo si to rob aj popri tom ako to budete robiť spolu.

janekMY33

treba ten pocit ze by si mala zacat striekat musis udrzat co najdlhsie a najlepsie to viusti orgazmom ale to si musis naist neakeho vikonejsieho alebo vibrator

bbbbbbb

ja nechapem co vam tak strasne zalezi na tom orgazme pri sexe..mne je to abolutne jedno aky..ci taky alebo mimo sexu ..boze ..riesite uplne blbosti

modra

No ja mam 37 rokov a orgazmus dosiahnem len oralnym sexom, on-mne. Da sa s tym zit :)poradit ti neviem, len viem, ze cim viac ta to bude trapit a budes sa snazit, tym to bude horsie. Nesnaz sa. Uzivaj si, kolko to da. Mozno to pride a mozno nie.

mimussQa

suhlasim,,,ani ja mu nechcem klamat ale niekedy proste musim lebo mu chcem spravit radost...ja mam niekedy taky pocil ako keby som uz mala mat a normalne je to niekedy pocit ako keby som mala zacat striekat ale potom nic...sama sa spravit dokazem to mi problem nerobi...ale s partnerom to nejako nejde,,ja ho tiez strasne lubim a tiez ma strasne vzrusuje..ved staci len ked sa bozkavame a ja som uz vlhka,,ale nefem preco to nejde s nim..:(...vymenit ho urcite nechcem,,,to mi moje srdce nedovoli,,no som z toho zufala..:(..

Heinz-klátil
a aby si vedel,,mne sa tak zda z tvojich prispevkov aj v ostatnych temach ze ty mas 16!!...aby si vedel mam 22 a na sex som uplne pripravena,,,a pochybujem ze ty si uz niekedy nieco take ako je sex robil..lebo keby ano tak tvoj malicky mozocek by na taketo napady a reci ani len nemal pomyslenie tak sa laskavo ukludni a nezasahuj do rozhovoru starsim..!!..dakujem!

Semi

to dadika.... suhlasim s tebou mam presne rovnaky problem ,,,milujem ho je vsetko co ma byt pri sexe ale orgazmus z mojej strany nie a uz neviem co stym a stve ma to