Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

FF UPJŠ

šerezháda

ja viem delphia, možno iné fakulty sú oveľa lepšie ale mi sme mali od začiatku problémy možno si na dennom štúdiu ale na externom sme dostali rozvrh na celý týždeň pre externistu ved to je choré niektori ucitelia nas naprisli ani vyucovat podla rozvrhu no proste strasne.

delphia

šeherezada, predsa na zaklade zlych skusenosti s jednou fakultou nemozes dehonestovat celu univerzitu! mam osobnu skusenost s LF a mozem povedat, ze v porovnani s dalsou univerztou, tak UPJS bola tip- top.na cas informacie, terminy planovanych skusok nemenili hala bala a pod. by ste sa cudovali, na inych univerzitach je ake kocurkovo.

no a co sa tyka studijneho- osobna skusenost so studijnym na 3 VS- des a hroza! tie babeny vsade maju take jednanie, ako keby boli tymi najdolezitejsimi ludmi zemegule :D

Linguistics

FF UPJS je jeden velky bordel. V nicom ti nepomozu, tie zenske na studijnom sa tvaria ako najvacsie mucenicky, ked od nich nieco potrebujes. Prednasku kvoli tebe menit nebudu, o cviku sa dohodni s ucitelom. Povedz, ze ti to nevyhovuje, tak nech si ta presunie na iny cas. Ked nebudu ostatne casy extra plne, nemal by byt problem.

ŠEREZHÁDA

Na aké štúdium ja som chodila na FF upjš to je tam taký bordel, čo ste ešte nezažili, nikto nič nevie, nikto vám nič nepovie,rozvrh pre externé štúdium vyskočil na celý týždeň, predmety si musíš vybehať sama, proste hrozné niečo radšej niekde inde uteč pokiaľ je šanca, ja som stihla našťastie.Hovorí sa že špičková univerzita, jedna čo má byť z najlepších, je jedna z najhorších, asi tak.

ff upjš

Prednášky sa meniť nedajú, lebo sú pre veľké množstvo ľudí. To je fixné. Čo sa týka cvičení, pri prihlásení na rozvrh si v ais-e vieš vybrať skupiny, ktoré tam nahodí vyučujúci. Podľa toho, ktorá ti vyhovuje.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

FF UPJŠ - Fórum - ZDRAVIE.sk