Potrebujem schudnúť do stužkovej!

Príspevok v téme: Potrebujem schudnúť do stužkovej!
wanesska

Ahojte!No tak diét a rôznych trikov na chudnutie určite každý z nás pozná, teda hlavne dievčatá.Schudnúť nie je také ľahké ako sa zdá, ale ja sa do toho pustím.Nuž probém je, že potrebujem schudnúť aspoň 5kg do novembra, viem, že to nie je veľmi veľa času, ale primeraný si myslím.Prosím, ak tu bude hocikto kto skúšal niejaku normálnu a hlavne účinnú diétu alebo aspoň systém na chudnutie píšte.Či už tí, ktorí ste to skúsili alebo niejakí výživní poradcovia, kondiční tréneri nakoľko by sa zišli aj cviky hlavne na partie brucho a stehná. Tak prosím píšte píšte píšte.Ak môžte tak aj jedálničky.Ďakujem a kto sa pustí do toho so mnou držím palce!Veľa šťastia a hlavne pevnú vôľu!!!

boženka1

Ja som vyskúšala proteínovú dietu, je veľa značiek na slovensku, ja preferujem jednu lebo mam osobnú skúsenosť. cvičím 10 rokov, zdravá strava od trénera ale 10kíl mi stále chýbalo k spokojnosti. mesiac s tou stravou a mam ich dole, a čo je najlepšie nejdu nazad. Už to ani nejem ale funguje to. Keby mal niekto záujem, tak zvýšilo mi tej stravy asi na 2-3 týždne a viem to predať za dobru cenu. Bližšie info mailom

Docc

alis_ ja som takisto chodila na strednu a teraz na vysku a normalne vstavam o 5tej..a ked potrebujem behat tak vstanem o pol piatej ..pol hodinka tak akurat..a rano nebeham vonku..ale doma po schodoch a tak,mame taky vacsi dom ..vonku beham ked uz tak ku veceru

lilialen

Ahojte ja tiez potrebujem schudnut 4 kg:)ale uz to ide dost pomaly idem pridat aj behanie ale nechce sa mi strasne:(ale musim sa prinutit:),a jedavama 3 krat denne,hocco skoro ale snazim sa nejest sladkosti len fakt ked mam strasnu chut ako ked su kramy si da nieco sladke,ale inac nie

alis_

Docc, sice hovorim za wanessku, lenze niekedy naozaj nie je kedy rano... tiez chodim na strednu a kazde rano musim vstavat o 5.30, a ked mame nultu, tak este skor... kedze mam skolu dost daleko... a myslim si, ze ist behat nad ranom za tmy okolo opilcov, co v tom case chodia z krciem, by bola "samovrazda" :)

Docc

mam najradsej to ak niekto chce schudnut a poradte mi..poradime ze na chudnutie je najlepsi beh kazde rano nalacno ..a ty napises ze na to nie je cas ..takze ak na to nie je cas ( co si myslim ze urcite je ak chces tak silou mocou schudnut) tak si cas najdes ..a brusaky ..no mozes aj to ..mozno budu aj kocky :)..ale najlepsi je beh nalacno. jest kazde 3 hodiny ..maso , ryzu ,zeleninu..a po piatej mozes jest .ak chodis spat o 19stej alebo 20tej tak uz nejedz..ale o tej pol siedmej si mozes dat kludne nejaku zeleninu,maso..alebo vajicka( 3 bielka a 1 zltko)..to je v pripade ak chodis spat okolo 22hej...a pit veeeeela cistej vody aj 4L za den..najlepsie do tej 19stej ...vodu pi 10min pred jedlom ..a potom 30min po jedle

simona160

v prvom rade..posilnovanie nie je na chudnutie, zacni behat, najdi si cas aspon 3krat do tyzdna alebo chod bicyklovat, to ti velmi pomoze, sucasne sa mozes obmedzit aj vo vecerani, parkrat do tyzdna nemusis po piatej nic jest.
rano - sacharidy, doobeda tiez+hlavne ovocie, obed moze byt uplne normalny, a potom az do vecera hlavne bielkoviny a zelenina, hlavne uz ziadne sacharidy! jedz viackrat za den, kazde 2.5 hodiny a mensie porcie, a hlavne vsetko DOBRE pozuj. naozaj to funguje:) drzim ti palce

wanesska

ja a ja no brusaky ano to robím to by slo ale to behanie na to ráno nie je cas vôbec...skoro vstávam...a sacharidy?..ake potraviny hlavne?

ja a ja :)

noo tak vela kil to neni cize ak si zabehaqs kazde rano pol hodinky a budes jest menej sacharidou tak to das dole hned .. a na brucho brusaky ..alebo zajdi do fitka tam mas na to stroje a to je v pohodicke do novembra :))