Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Partnerka trpi cukrovkou,Mozme mat zdrave deti?

karioll

tehotenstvo velmi zhorsi cukrovku a zeny ,aspon ktore ja poznam,tak vsetky potratili
ak ma 1.typ,je dost pravdepodobne ze aj dieta bude mat,ale nemusi samozrejme.zvyknu sa rodit s nizsou porodnou vahou.
cize,ak by bola stabilizovana a pod stalo kontrolou,za pokus to stoji

queen_sam

mozte mat zdrave deti. je to podobne ako ked 2 zdravi ludia splodia chore dieta. vsetko je to o genoch, o genetike.
mali by ste sa poradit s lekarom.

osud.

Prometeus28, viem, ze myslis na buducnost, ale neodhod niekoho od seba pre nieco, zaco nemoze. Myslim, ze je uz aj tak dost zufala, ze trpi touto chorobou. Mohol by si mat dieta aj so zdravou zenou a nakoniec by sa vam narodilo chore, alebo by ochorelo casom atd atd atd.

SOFFA

PRONETEUS28 TO ZAVISI AKU FORMU CUKROVKY MA.AKO DLHO NOU TRPI?CI JU ZISKALA AKO MALA,ALEBO V PUBERTE?TO ZAVISI OD ROZNYCH FAKTOROV.MOJA KAMOSKA MUSELA BYT NAJPRV NASTAVENA NA INSULIN,AZ POTOM MOHLA OTEHOTNIET.ALE BABO MAJU ZDRAVE.TVOJA PRIATELKA BUDE LEN VIAC SLEDOVANA DOKTOROM A TO JE TAK VSETKO.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.