je mi zle :-/

Príspevok v téme: je mi zle :-/
Radka21

prepacte mi ten nadpis. neviem to adekvatne nazvat.

Uz treti den na mna vecer nahle pride bolest v hrudniku, medzi prsiami. Po chvilke zmizne, no tieto bolesti su sprevadzane malatnostou a zavratmi. Mam aj zvlastny pocit pri dychani. Dycha sa mi plynule, no akoby som sa nemohla nadychnut zhlboka. Potom prejde aj to a picha ma na pravej strane, neviem, ci su to pluca alebo nieco ine. Neviete, o co ide? Samozrejme to budem riesit s lekarom, len by som potrebovala vediet, ci mam volat na pohotovost, kedze bolesti nie su silne, iba ma to znepokojuje. Radka, 21

Radka21

urcite pojdem, len moj lekar je 400 km odo mna, preto je to trosku zlozitejsie. No snad ma nejaky obvodny vezme, ale asi za poplatok, ze?

Radka21

Zial, ano. Prvy den som to brala ako proste neurcitu vec. Ked ma raz niekde pichne, tak predsa neriesim. Vravim, nie je to silne. Ono to prejde po chvili. Len zo zvedavosti som sa opytala tu na fore, z coho to je. Uz to preslo. Neviem, ci je to vazne alebo nie - ci ist na pohotovost alebo az zajtra k lekarovi. Preto sa pytam. Aj ine problemy vela ludi riesi az po niekolkych dnoch, no nechcem naozaj zniet nezodpovedne.