Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomala cinnost srdca

max.gluteus

za8icka: A hovorila si sestricke ci doktorke ze sportujes? Ja ked som bol aktivny bezec som mal bezne tep okolo 50 tepov za minutu.

jajkafr

keďže športuješ je možné že ten nízky pulz je ok. Ale aby si mala istotu tak si skús dať vyšetriť krvný obraz, hormóny štítnej žľazy, EKG ako píše karioll ak bude všetko ok buď rada si zdravá ako rybička a navyše dožiješ sa vysokého veku :D

karioll

pre klud na dusi si mozes nechat vysetrit napriklad krv,ci mas vsetko ok,popripade ekg,ako dovod unavy.ak vypijes 3 litre vody,nezabudni solit normalnou kuchynsku solou

za8icka

No pravdou je ze sa snazim sportovat, skoro kazdy den mam nieco ci je to fitness,beh,squash,kickob alebo posilka a znazim sa tiez zdravo stravovat, cize mliecne vyrobku,zelenina,ovocie, obilniny,zemiaky.....len som sa s tym este nikdy nestretla tak ma to vysrasilo, hlavne po tom ked ta doktorka co mi to zistila tak na mna tak cudne pozerala s vytrestenymi ocami. A v poslednom case ako som pisala by som iba stale spala

za8icka

No takto, co sa tyka pitneho rezimu tak sa snazim ho dodrziavat co znamena ze denne pijem tak 2.5 az 3 litre vody.

snazim sa jest vela ovocia, zeleniny, ryze, zemiakov,obilniny a mliecne vyrobky

No a tiez kazdy den nejako sportujem ci je to posilovna, fitness, beh alebo squash.

Moze to byt aj tym? Pytam sa preto lebo som sa vykala. Nikdy mi nikto nic take nepovedal a doktorka co mi to hovorila tak mala dost vytriestene oci tak neviem

- mira

Ak nie si športovkyňa a si unavená, srdce je oslabené.
Oslabenie spôsobujú sladkosti, ovocie, aromatizované , povzbudzujúce látky, chemické aditíva, tiež zemiaky. Vyhýbaj sa im .
Srdce posilňujú potraviny horkej chuti, obilniny nerafinované, jemne opražené semienka a zeleniny, obilniny.

jajkafr

ahoj
ak ťa to nijak neobmedzuje tak si myslím, že nebezbečné to nieje. Pri pomalej činnosti srdca môžeš pociťovať únavu, alebo môžeš mať pocit na odpadnutie.
pomalú činnosť srdca majú napríklad športovci. U nich je srdcový sval posilnený športom a preto pracuje pomalšie.
Ľudia, ktorý majú pomalú činnosť srdca sa vraj dožívajú vyššieho veku :)
No a príčinou môže byť napríklad spomalená činnosť štítnej žľazy, ale okrem toho by si mala aj iné príznaky ako napr. štiepenie nechtov, lámanie vlasov, priberanie na váhe, aj napriek tomu, žeby si nejedla viac ako obvykle, pociťovala by si únavu, bola by ti zima.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pomala cinnost srdca - Fórum - ZDRAVIE.sk