STRIE

Príspevok v téme: STRIE
bublik

som v deviatom mesiaci a na brusku mam milion strii, po celej spodnej casti, fakt, asi desat... bojim sa ako to bude vyzerat po porode, da sa proti nim este nieco robit, alebo sa s tym budem musiet vyrovnat? ja viem, budem mat babatko, strie by ma vobec trapit nemali, tak ale predsa... moja mamka mala tri. a doteraz ich riadne vidno. Ja som pouzivala aj krem proti striam preventivne uz od stvrteho mesiaca a predsa sa mi porobili, a nie len na bruchu ale aj na prsiach a na stehnach, skratka vsade, kde som sa co i len trosku rozsirila... a to som pocas tehotenstva pribrala dohromady len 6 kil. Kde som urobila chybu a da sa to este nejako napravit?

hulalaaa

baby tangace si ani neobliekajte
veď je to nezdrave a pre svojho muža určite môžete byť priťažlive aj inak .-)

zuzula11

Mya, kludne si oblec tangace ... Ved tvojmu chlapovi to urcite nevadi ... radsej mat strie ako celulitidu ... Ja mam tiez po 2 porodoch par strii na zadku - a co? Nasi chlapi z nas nemozu chciet mat modelky ...

mya24

Ahoj! Ja som 5 mesiacov po porode, pribrala som za tehotenstvo 22 kil ale uz som z toho 10 schudla;-) strie mam na zadku a stehnach, na bruchu len par malickych ale zadok-hrozne! na trhu su miliony drahych kremov co slubuju ze ta ich zbavia ale je to len marnenie penazi..skusala som aj drahe.. moje strie boli fialove na zaciatku ale uz blednu ale viem ze zostanu a tangace si uz nikdy neobleciem.. ale to je cena za dar zivota!

bublik

no jo, ved ja mam tiez aj take stare, vyblednute, v puberte sa mi na zadku porobili, asi mam skratka prituhu kozu :-D vsak to az tak tragicky neberiem, ked sa s tym neda nic robit tak sa z toho nezblaznim :-) dakujem

zuzic

bublik:) neviem preco ale normalne ked ta vidim v nejakej teme tak mi je tak veselsie:) vzdy si spomeniem na tvoje babatko. no k tym striam mne zacali strie asi pred troma rokmi ale nebola som tehotna no prudko som pribrala. mam ich na chrbte zadku a stehnach a casom naozaj dost zbledli. uz ich vidim len ked sa moc zapozeram. ale hlavne ked bude tvoj chlapcek zdravy, neboj urcite ta bude lubit aj so striami:)

odpovedam

striam sa da preventivne predist, no odstranit sa prakticky nedaju. Pocula som, ze vraj pomaha kremovat si pokozku a velmi jemnucko si ju masirovat. Ale osobnu skusenost s tym nemam. Kazda pokozka je individualna.