Chcem ,,to" mávať pravidelne!!!

Príspevok v téme: Chcem ,,to" mávať pravidelne!!!
LuciaS

Mám 16, menzes od 12 a ešte stále ho nemám pravidelný, iba raz za 2-3mesiace. Viem, že som mladá, a že by sa mi to ešte malo upraviť, ale aj tak. Bola som už aj u gynekológa (ale kvôli inému problému) a pýtala som sa ho na to, a on iba povedal že sa to spraví časom, ale že mi môže predpísať Hak alebo niake hormóny, a to ja odmietam!!! Skúšala som aj pravidelné pitie rôznych čajov z rebríčka a alchemilky, ale bez výsledku. Máte niaky typ?

kiarka

MMMaruska
cize myslis, ze staci jedavat vzdy o tom istom case a chodievat spat vzdy o tom istom case a ono sa to upravi?

MMMaruska

no, mne osobne pomohol pravidelný životný rytmus: pravidelný spánok, jedlo... Akonáhle však príde stres, niečo sa zmení, pravidelnosť je niekde... A to mám 20:)

kiarka

lucc
ja mam presne taky nejaky problem ako si mala ty kedysi... lenze ja nechcem antiku... preto som z toho zufala :(

lucc

ahojte, mne to chodilo tiež tak že raz za 21 dní, potom 46...atď...už som mala z toho nervy, pretože každý mesiac som mala obavy, či nie som tehotná. a tak som zažala užívať antiku a teraz to je už fajn:)....

aluska

kiarka ked ma zena nepravidelny cyklus, to neni ziadna porucha ani choroba, je to uplne ok..len proste nema stabilnu hladinu hormonov ako ine baby...da sa to vyriesit len antikou alebo inymi hormonmi na upravu cyklu...a ked to baba nechce tak ma smolu...mozno sa jej to upravi samo casom

ja tiež

chcem otehotniet tak som vysadila hak a zasa som nedostala a aj test je negat.v 16 mi predpisal doktor tabletky neviem presny nazov ale začinali na "l" a tiež som mala 3 mes pravidelne a potom zas nič

kiarka

ja tiež

a gynekolog ti na to nic neodporucil?

Co je vlastne pricinou toho, ze niektorym babam to chodi ako chce (pritom gynekolog povie, ze je to v poriadku ... tak ale asi predsa nieco v poriadku nebude, ked to vela babam chodi na den presne)?

ja tiež

moja ja mam 2O rokov menštr.od 12 a stale mi chodi ako chce.niekedy aj 2 mes nič...pravidelne mi chodila len ked som brala hak