Tvorba materskeho mlieka

ecsape

Tiez som nazoru ze ludia sa rozdeluju na dobrych a zlych a nie na bielych a farebnych ci podla vzdelania. Ja som pisala len z vlastnej skusenosti...
Sorry pomylila som si nick...

ekhart

Tiez som nazoru ze ludia sa rozdeluju na dobrych a zlych a nie na bielych a farebnych ci podla vzdelania. Ja som pisala len z vlastnej skusenosti...

LiankaN

Nesemse,Escape....chapem Vas obe ale usudte same nie je to hovadina hadzat teraz vsetkych do jedneho vreca? ja sa tu uz nebudem vyjadrovat pretoze spolocnost nas uz dlho a davno odsudila nie len poriadnych ale aj neporiadnych a tak ako romovia tak aj biely cernosi vietnamci atd atd su aj zlati ludia a aj svine co biju,tyraju,kradnu ale aj pomahaju a su fajn a vzdelani na druhej strane moze byt clovek aj Prof.Mudr.Bc a neviem co este ale niekedy su ti ludia najvacsie svine co znamena ze zalezi od CHARAKTERU DANNEHO CLOVEKA A TO SI ZAPAMETAJTE !!!!

ecsape

To som napisala preto tak drsne, lebo napriek tomu ze im moja mama pomaha, raz v noci si ju pockali pred nasim domom, pockali kym zaparkuje auto a vbehli jej do garaze, okradli ju (zobrali jej trzbu z podnikania), otrhli jej zlate nausnice z usi, retiazku a dobili ju zeleznymi tycami. Moju mamu, co si ju cela dedina vazi, lebo pomaha ludom... Ti cigani dostali len podmienku na podmienku a ani peniaze nam uz nevedeli vratit. Bola to stara ciganka s detmi a zatom, aj ich pozname. Mama musela chodit po lekaroch z chrbticou a modrinami na licach..

nesemse

Ale lianka, ved sa kotite ako psy, za par desiatok rokov uz nebudu na Slovensku ziadni bieli. Moji rodicia ziju na vychode, su tam sami Cigani v pravom slova zmysle. Ti traja rocne, co ukoncia VS je nic oproti tej tlupe. Dvaja narobia 15 deti, to je normalne? Nesudim podla telky, ja som zila medzi mrakom Ciganov, vidim, ze ich je kopec.

LiankaN

escape
18.09.2009 14:02

Romovia su zdegenerovani, tam ani svatena voda nepomoze.

Tak prepac ak nam uz ani svetena voda nepomoze Ty si uzas des clovek sama dokonalost ...

LiankaN

Myslim ze je zbytocne tu pisat pocity a nazory na vec,pretoze sme sa vymkli teme ak niekto zije tak ze ma denno denne na ociach osadu a zivot v nej necudujem sa,mne islo o princip NEHADZAT ROMOV DO JEDNEHO VRECA myslim ze je to u slovakov normalne cize tu nic nevyriesim to je nase Slovensko ... nie len tu su take stvrte podmienky ludia , v kazdej jednej krajine su ludia krori ziju tak aj horsie no to je skor o inteligencii a nie o mliecku a kojeni ospravedlnujem sa kockam ktore tu riesia a chcu riesit dannu temu ...

AdamKrt

Poznam jednu romsku rodinu. Je to rodina byvalej spoluziacky. Velmi slusna a dobra rodina, kopec ludi by si z nich mohlo brat priklad.

Ale poznam aj miesta, kde ziju ine romske rodiny, kde to s vychovou deti vyzera dost uboho a robia si z pribytku a okolia smetiska.

Skoda je, ze ten druhy typ mnohonasobne prevysuje v pocetnosti ten prvy.

ecsape

A myslim si ze "bielych" nemusia ovplyvnovat media, ale samotna realita s ktorou sa stretavame aj v nasich mestach ci dedinach..