Tvorba materskeho mlieka

AdamKrt

Zaujimave by bolo, ci by sa dalo zlozenie materskeho mlieka dost uspesne reprodukovat, aby sa mu co najviac podobalo. Ci by materske mlieko malo vplyv aj na imunitu dospeleho cloveka. Cisto hypoteticky...
-------
Mimochodom, pre rypakov - vobec ma to sexualne nevzrusuje a moj zaujem je cisto kulinarsky a kutilsky :)

Princesska

adam - svoje nevyburene eroticke fantazie si ries niekde inde si nechutny, dufam, ze si ju poslal ku gynekologoi nech ju napcha nejakymi hormonami aby jej to slo

ewika

Kup si v lekarni kolostrum, to je to, co materske mlieko obsahuje, resp. to je prve mlieko, ktore prsniky vylucuju, zvysuje to imunitu..

AdamKrt

oxy: Aj ja som dzentlmen k svojej dame, ale aj k ludom v mojom okoli. To vsak neznamena, ze mam fantaziu na urovni kyslej uhorky. Proste napady hybu svetom :) Treba sa obcas divat na svet s humorom, ved aj tak je dost sivy ;-)

A divila by si sa, aka je fantazia dolezita. Clovek nema v zivote aspon stereotyp :)

oxy

vies adam, ty patris k tym ludom, na zaklade ktorych si ovela viac vazim svojho manzela, ktory je inteligentny dzentlmen bez blbych poznamok a napadov. dakujem, ze mi svojimi prispevkami prispievas k tomu, ze si to vzdy viac uvedomujem, aky mam doma poklad. diky este raz ;)

AdamKrt

Hej, tak prrr. Ja sa tu nad tym neodbavujem. Mna zaujima cisto technicky, ako to chuti. Ved z hladiska zdravej vyzivy je to prve jedlo, co dostava clovek a hovori sa, ze z materskeho mlieka sa tvori imunita.

Naviac mam rad kravske mlieko a tak ma aj zaujima, aku to ma chut. Inak, si zoberte- KAZDY clovek to pil /skoro/, tak co je na tom zle ?