Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bio kozmetika

Carmenn

Vyskusajte kremy od Sibircanky. Vyber sice nie je velky, avsak su velmi dobre, treba ich vsak nanasat s vodou, pretoze maju aktivny ucinok. Osobne pouzivam krem s vytazkami z parohov.

ela_g

ja som osobne mala neskutočne problémy s riasenkou kedze som hocičo dala na oči, začali mi slziť .. a pod reakcie teraz používam túto -
-odkaz odstránený-

na pleť mám tieto 2 verzie, podla potreby, ale inu bežnu komerčnú značku by som nedala nikdy na pleť .. moje problémy určite ustupili
-odkaz odstránený-

Linda_Linda

Mám suchú pokožku a citlivo reaguje na viaceré produkty a ktomu mám aj problémy s ekzémom. Po niekoľkých rokoch vyšetrení na kožnom a v podstate bezvýslednej starostlivosti som začala pred časom hľadať iné možnosti. Nehovorím, že kožné ako také zatracujem, ale liečba kortikoidmi nie je to, čo funguje, keď tak len krátkodobo a používať len tieto mastičky už jednoducho odmietam. Pri svojom hľadaní som natrafila na tento eshop www.idunnashop.sk a nechala som si poradiť, s akou bio kozmetikou by som mala začať pri mojich problémoch. Dostal sa mi skvelý prístup, ochotne mi odpísali na moje otázky a poradili, čo by som si mohla vybrať a k tomu mi ešte dali aj "domáce" tipy, ktoré som už aj vyskúšala. Určite odporúčam vyskúšať niečo z ich ponuky.

elza_2322

Ja používam túto kozmetiku pevoniaeshop. cz/produkt/kategorie/sucha-plet-1 konkrétne na suchú pleť, ale majú tam aj kopu iných vecí :) na rozne typy pleti

mjc

Súhlasím, arganový olej je malý zázrak ;)
Celá rodinka včetne detí, používame nobilis. Decká sú ešte prťavé no zapáčili sa im masáže ;) Radi natierajú aj sa radi nechajú ponatierať nejakým voňavučkým olejom, napríklad dotyk jari www.nobilis-tilia.eu, ale aj mandarinka je super.
Neprírodné už máme snáď len mydlo detoll ;) Ale idem skúsiť aj niečo na mydlenie.

eo

ahoj dievcata ja pouzivam bio Argan Olej na pokozku, mozete pouzivat aj na vlasove zabaly,par kvapiek ked si farbite vlasy do farby lepsie chyti farba .Pozri te si na -odkaz odstránený-

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bio kozmetika - Fórum - ZDRAVIE.sk