Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bolest hlavy

Príspevok v téme: Bolest hlavy
:(

Ahojte!Mam takyto problem:uz vyse tyzdna ma boli hlava,bolesti su silne,po volnopredajnych analgetikach sa vobec nezmiernuju,do vecera mi vystupi teplota na 37,8,mam zalahnute v usoch.Bolest bola najskor tupa,pri akomkolvek pohybe pulzujuca a vystrelovala do praveho slychu,teraz tupa i pri pohybe.ORL a neurologicke vysetrenie nevysvetlili pricinu.Vraj sa pravdepodobne jedna o nejaku virusovu infekciu,sedimantaciu mam 20/36,lymfocyty zvysene 64,8(norma 17-45),neutrofily znizene 29,3 (norma 47-70).Prosim neviete mi poradit ake vysetrenie by som mala este podstupit?Pripadne z coho moze hlava tak silno boliet,ked neurologicky je vsetko v poriadku?Dakujem..

Aiwusik

Dobry den.Mam problem s teplotami.Asi pred rokom a pol som si nechtiac odlomila zo zuba no tak nestastne ze mi to museli rezat a nasledne sit.Toploty som mala asi tri tyzdne aj do 40.Potom to ustalo no od vtedy stale pred menstruaciou mavam zvysenu teplotu.Bola som na krv aj u obvodneho lekara aj u gynekologa a vysledky som mala v poriadku.Ziaden zapal no mne sa to aj tak nezda.Od poslednej menstruacie mi ta zvysena teplota neprestava a pridala sa k tomu aj bolest hlavy a pocit na zvracanie.Neviete mi prosim poradit.Dakujem

:/

Dobrý deň,už tri týždne ma sústavne každý deň pobolieva hlava,niekedy sú tie bolesti naozaj neznesiteľné. Lekára som ešte nenavštívila, zatiaľ to riešim len tabletkou na bolesť. Neviete niekto, že aké príčiny by sa mohli skrývať za mojími bolesťami?

neonin

Zdravím, bolesť hlavy je najčastejšia bolesť ľudstva ale z premýšlania to nebude. Odporučil by som z vlastnej skúsenosti, piť vela vody, lieky nepotrebné vylúciť,proti bolesti, nejest cukor,kávu, alkohol, maso,dzusy, pivo, piť bylinné čaje ,cistiace. Cesnak, skorica, vytamin C,Mg,Ca ale nie chcemické !!! A myslite na niečo pekné...

DarkAngel666

Ahojte. uz tri mesiace ma skoro kazdy den boli hlava a dost niekedy su tie bolesti neznesitelne az mi je na odpadnutie.v poslednej dobe mi v kosti za usami niekedy tak akoby pukne nieco a bolest je ostra.v poslednych dnoch ma aj obcas mota akoby som mala nizky tlak alebbo co.ta hlava boli najme po stranach vstredehore a vzadu no z krcnej chrbtice to nie je.niekedy mi zalahína v ušiach.poradte uz tri mesiace som na analfetikach. :(

sisa72

no podobné niečo mal môj 16 ročný známy...a nakoniec mu zistili zápal mozg. blán... bol na tom už dosť zle ked s ním konečne dačo začali robiť...lekári ho dovtedy liečili ho na chrípku..

Peto T

A este nieco: vitamin C je ucinny aj proti virusom. Takze pre pripad, ze mas nejake virusove ochorenie, skus Rychlokurz tolerancnej liecby: rizikaockovania.sk

Ak chces bojovat proti virusom, tak treba uzivat postupne, rovnomerne pocas celeho dna. Na posilnenie ucinku by som pridal selen aspon 300ug denne (nie dlhodobo, par dni). A aby sme pomohli nervovej sustave, kup si este tiamin (B1), pyridoxin (B6) a uzivaj cca 50mg denne, k tomu nejaky B-komplex (najlepsie pangamin).

Peto T

Skus vitamin C. Ja ho pouzivam proti bolesti hlavy od krcnej chrbtice. Davku si musis odhadnut sam, ja si davam 3 gramy (ano, 3000mg), pockam pol hodiny, ak bolest neustupi, davam dalsiu davku, a tak dalej. Raz som potreboval pocas 3 hodin dokopy 3+3+7 gramov - a 10 minut po poslednej davke (7 gramov) bola bolest prec.

Vyhoda je, ze vitamin C nezatazuje pecen, nie je toxicky, neutlmuje, naopak, clovek je sviezi, vesely, dobrej nalady.

Treba volit pripravky BEZ postupneho uvolnovania, a pokial mozno bez umelych farbiv, prichuti a sladidiel. Dobra moze byt kyselina askorbova v prasku (dostat v DM drogerii), alebo kvalitny askorbat objednany cez damiana (badatel.sk)

Uziva sa najlepsie s jedlom. Treba vela pit pocas celeho dna. Vyhodou praskovej formy je, ze je celkom bez prisad, a da sa rozmiesat v oblubenom napoji (napr. v caji s citronom).

Taketo davky nie su vhodne pri poruchach obliciek, metabolizmu zeleza a medi, a deficite G6PD.

julkaz

trpim bolestou hlavy,posledne tri dni.baral som tabletky na chrbticu a tyzden po skonceni tabletiek,tyzden po skonceni zacali bolesti hlavy a zvysena teplota,37.tabletky na chrbticu som brala okolo jedneho mesiaca,lebo sa prejavili bolesti chrbta.nemoze to byt zvyseny tlak a tum aj spojena zvysena teplota?ci by bolo najlepsie ,abu sa tym blestiam predchadzalo?

jajkafr

tie zmeny svedčia o zápale
normálna sedimentácia u ženy je do 10 za prvú hodinu takže sedimka je zvýšená
znížená hladina neutrofilov čo sú biele krvinky hovorí o vírusovej infekcii
a zvýšená hladina lymfocytov hovorí tiež o infekcii sú to bunky imunitného systému

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest hlavy - Fórum - ZDRAVIE.sk