Bolest hlavy

Príspevok v téme: Bolest hlavy
:(

Ahojte!Mam takyto problem:uz vyse tyzdna ma boli hlava,bolesti su silne,po volnopredajnych analgetikach sa vobec nezmiernuju,do vecera mi vystupi teplota na 37,8,mam zalahnute v usoch.Bolest bola najskor tupa,pri akomkolvek pohybe pulzujuca a vystrelovala do praveho slychu,teraz tupa i pri pohybe.ORL a neurologicke vysetrenie nevysvetlili pricinu.Vraj sa pravdepodobne jedna o nejaku virusovu infekciu,sedimantaciu mam 20/36,lymfocyty zvysene 64,8(norma 17-45),neutrofily znizene 29,3 (norma 47-70).Prosim neviete mi poradit ake vysetrenie by som mala este podstupit?Pripadne z coho moze hlava tak silno boliet,ked neurologicky je vsetko v poriadku?Dakujem..

:(

4 dni som vkuse lezala,lebo bolest bola neznesitelna,hlavne pri chodzi,ci inom pohybe s hlavou,davala som si Paralen,pila caj..Ziaden vysledok,teplota stupala aj po tabletkach.Uz je to 10 dni,viroza to nie je,na nieco take by lekarka urcite prisla,ale ani odborni lekari nevedia kde je pricina,len ma posielaju z vysetrenia na vysetrenie a nic nezistili,len tie zmeny v krvnom obraze,ktore podla mna svedcia o zapale,ale neviem coho.

jajkafr

môže ísť aj o zápal mozgových blán ako píše lienocka, ale myslím si, že to by ti potvrdila neurologička.
skús si pozrieť tieto stránky sú tam vypísané príznaky ak sa ti zhodujú s tvojimi tak zájdi k lekárke a spýtaj sa jej či nemôže ísť o zápal mozgových blán www.zdravie.sk
primar.sme.sk
Ak ťa bolia uši môže ísť aj o zápal stredného ucha ten sa prejavuje tiež závratmi, zaľahnutím v ušiach, teplotou, a bolesťou hlavy

:(

V usoch mam len zalahnute,prve dni mi bolest vystrelovala do praveho ucha,ale zapal tam vraj nie je.
A v lese som bola,asi pred 2 mesiacmi som kliesta mala,ale to miesto sa mi vobec nezapalilo. Zapal mozgovych blan mi vylucili,nemala som ziadne neurologicke priznaky. No chcem poziadat o testy na boreliozu.

Lienocka111

Neboli ste za posledne tyzdne niekde v lese, alebo na luke? Mohla si chytit infikovaneho kliesta a z toho sa moze vyvinuut nepekny zapal mozgovych blan, ktory ak sa nelieci konci tragediou

:(

Nie nemam ziadne ine priznaky,len tu bolest,zavraty,zalahnutie v usoch a teplotu..Vobec ma nenapada,z coho by to mohlo byt..

jajkafr

máš aj bolesti kĺbov a svalov? nádchu? či máš len tie príznaky čo opisuješ bolesť hlavy, teplotu a závraty?

:(

Nie,nepredpisala mi nic a ani nic neuzivam. Skusala som len bezne anlagetika,ale bez vysledku,neklesla ani teplota a ani bolest nepolavila.